Sony A6600 + Sigma 18-50mm f/2.8 C DC DN

Hind: 1699 €
1999 €

 

Kauba peale Fotoluksist:

  • Maailma kiireim (0.02 sek.) 425 faasi -ja kontrastituvastuspunktiga autofookus
  • Bajonett: Sony-E
  • Maksimaalne pildi resolutsioon: 6000 x 4000px
  • Värviruumid: sRGB, Adobe RGB
  • Säri: 1/4000-30 sek, BULB
  • Videorežiim: [4K UHD] 3840 × 2160 30p
  • USB: Micro USB
  • HDMI: Micro HDMI
  • Bluetooth: jah, v.4.1 (telefoni GPS-i kasutamiseks)
  • WiFi: jah
  • Lisavälgu kinnitus: jah
  • 5-teljeline keresisene stabilisaator
  • Failitüüp: JPEG, RAW, XAVC S, AVCHD
  • Protsessor: Bionz X
  • GPS: ei
  • Kere: magneesium, 66.9 x 120 x 59 mm
  Komplektis: a6600 kere, NP-FZ100 aku, AC-vooluadapter, kerekork, rihm, microUSB kaabel,
  objektiiv Sigma 18-50mm f/2.8 C DC DN.

  Sony uus a6600 kasutab hübriidset autofookuse süsteemi. See tähendab faasi- ja kontrastituvastuse koostööd, kusjuures faasituvastusega teravustamispunkte on kokku lausa 425. Kombineerides seda võimeka protsessoriga ning kiirema andmetöötlusega on Sony a6600 hübriidkaamera võimeline teravustama 0,02 sekundiga, tagama ülitäpse jälgiva teravustamise nii pildistamisel kui videosalvestuse ajal. Nüüd on võimalik fookus hoida ka objektidel mis kiirelt ja ettearvamatult asukohta muudavad.

  Usaldusväärne silmatuvastusega autofookus

  Kaamera päästiku poolenisti allavajutamisel aktiveerub reaalajas silmatuvastusega autofookus. Kasutaja saab valida kumba silma eelistatakse ning valides pideva teravustamise töötab funktsioon ka siis kui subjekt liigub. Portreede pildistamine pole kunagi nii lihtne olnud.

  Suurepärane pildikvaliteet ka hämaras
  Uuel Sony a6600 on tõstetud tundlikkust ISO 32 000-ni (laiendatav kuni 102 400). Lisaks on parandatud tarkvaralist poolt, et saavutada puhtamad pildid ka hämarates oludes kõrgete ISO väärtuste puhul.

  5–teljeline pildistabilisaator
  See 5-teljeline stabilisaator stabiliseerib kaamera liikumist 5 stopi ulatuses. Kasutades Sony E-bajonetiga objektiivi, mil integreeritud stabilisaator, kombineeritakse kahe töö, pakkumaks kindlamat lahendust. Samamoodi toimib see stabilisaator ka A-bajonetiga objektiividega, kui kasutatakse seda koos ühilduva adapteriga.

  4K kaamerasisene videosalvestus

  4K UHD (3849 × 2160) videosalvestus toimub levinud Super 35mm formaadis, kasutades ära kogu sensori laiuse. See tähendab 20 megapikslist lahutusvõimet ehk 6K jagu andmete talletamist – ülejääki kasutatakse hilisemalt ära videosalvestuse kvaliteedi tõstmiseks oversampling metoodikaga. Lisaks, tänu XAVC S5 formaadile saab 4K videot salvestada kuni 100Mbps andmetihedusega.

  S-Gamut3/S-Log3 profiilid

  Professionaalse videosalvestuse jaoks on a6500 hübriidkaameral olemas nii S-Log3 kui ka S-Gamut “lamedad” värviprofiilid, tagamaks järeltöötluses suurem dünaamiline ulatus ning parem värvisalvestus. Lisaks annab see koos kaamera 14-bitise dünaamilise ulatusega lihtsalt lummavad tulemused.

  “Puhas” HDMI väljund

  HDMI väljundi kaudu saab edastada välisesse videosalvestajasse pakkimata 4K videosignaali. Lisaks saab selle funktsiooni kasutamise ajal ka videot kaamerasiseselt salvestada.

  Sony E-bajonetiga objektiivid
  Kasuta pidevalt laienevat Sony E-bajonetiga objektiivide valikut, kaasa arvatud Sony G seeria ning Zeiss objektiive. E-bajonetiga objektiivid sobivad suurepäraselt videosalvestuseks, kuna nende “videosõbralikud” funktsioonid, nagu sujub teravustamine, elektrooniline suum ning ülivaikne ava juhtimine teevad videograafi elu palju lihtsamaks.
  Lisaks on sel ka väga vastupidav katik, mille minimaalne eluiga on hinnatud 200 000 tsükli peale, edestades sellega paljusid sama klassi peegelkaameraid.

  Ühenda nutiseadmega kiirelt ja lihtsalt, kasutades NFC’d

  Vaata ning jaga faile otse tahvelarvutist või nutitelefonist ilma, et peaks kaablite või keeruliste menüüdega pead vaevama. Tänu sisseehitatud NFC moodulile saab ühenduse luua lihtsalt – ainult pane seadmed vastastikku ning ühendus luuakse automaatselt. Kui sinu nutiseadmel puudub NFC, siis saab ühenduse luua käsitsi kasutades WiFi võrku. Lisaks saab nutitelefoni või tahvelarvutit kasutada kaamera juhtimiseks.