Sony A7R III A kere (1tk laos!)

Hind: 2349 €
2549 €

 

Kauba peale Fotoluksist:

 

  • 42-megapiksline täiskaader tagantvalgustusega sensor
  • 399 faasi- & 425 kontrastituvastusega teravustamispunkti
  • Foto sarivõte 10 kaadrit/sek kuni 76 pakitud RAW faili
  • 4K UHD 3840 × 2160 25p / FullHD 120p videosalvestus
  • HLG, S-Log2 ja S-Log3 pildiprofiilid
  • Aku vastupidavus kuni 530 kaadrit

Tagantvalgustusega 42,4-megapiksline täiskaader sensor
Sony a7R III kasutab juba tuttavat 42,4-megapikslist tagantvalgustusega sensorit, mis on suuteline pakkuma ülimalt kvaliteetset pilti. Lisaks, tänu madalpääsfiltri eemaldamisele on piltide teravus ning detailsus kogu kaadri ulatuses esmaklassiline.

Parandatud pilditöötlusprotsessor
Uus front-end LSI protsessor muudab pildi lugemise protsessorilt kuni kaks korda kiiremaks. Kiiremaks on muudetud ka BIONZ X protsessor. Lisaks kiirusele on parandatud ka mürataluvust ja dünaamilist ulatust terve ISO tundlikkuse ulatuses.

Suur hüpe autofookuse võimekuses
Spetsiaalselt Sony a7R III kaamera jaoks tehtud autofookuse algoritmid parandavad nii tervustamise kiirust, täpsust kui ka jälgimisvõimet. 399 faasi- & 425 kontrastituvastusega teravustamispunkti võimaldavad kiiret ja täpset teravustamist ka hämarates oludes.

Sarivõte kuni 10 kaardit/sek koos jälgiva teravustamisega
Tänu uuele katikule ja pilditöötlusprotsessorile on Sony a7R III võimeline pidlistama kuni 10 kaardit/sek koos jälgiva teravustamisega. Elektrooniline katik võimaldab vaikset ja värinate vaba pildistamist olukordades, kus väiksemgi heli võib pildistatava eemale peletada.

Kuni 76 fotot sarivõttega
Tänu uuenduslikule Exmor RS CMOS sensorile, kiirele BIONZ X protsessorile ja UHS-II mälukaardi toele on kaamera võimeline pildistama kiirusel 10 kaadrit sekundis ja seda kuni 76 pakitud RAW kaadrit järjest.

Puhtad, naturaalsed 4K videod
Sony a7R III hübriidkaamera pakub 4K UHD (3849 × 2160) videosalvestust. Videosalvestus toimub kogu sensori laiuselt ehk 5K lahutusvõimega ning ülejääki kasutatakse hilisemalt ära videosalvestuse kvaliteedi tõstmiseks. Tulemuseks on parima kvaliteediga 4K video, mis on erakordselt detailirohke ja sügavate värvidega.

Kasulikud pildiprofiilid videosalvestusel
Uus a7R III hübriidkaamera võimaldab kasutada HLG (Hybrid Log-Gamma), S-Log2 ja S-Log3 pildiprofiile. Pakkudes suuremat paidlikust järeltöötluses. Samuti suudab kaamera jäädvustada FullHD videoid kiirusel 120 kaadrit/sek kuni 100 Mbps, mis võimaldab salvestist aeglustada kuni 4 korda.

Keresisene 5-teljeline stabilisaator
Sony a7R III hübriidkaameral on ka korralik keresisene stabilisaator. See 5-teljeline stabilisaator stabiliseerib kaamera liikumist 5,5 stopi ulatuses. Keresisese stabilisaatori üheks suureks eeliseks on ka see, et stabilisatsioon toimib ükstapuha millise objektiiviga. Olgu selleks siis mõni Sony E bajonetiga hübriidkaamera objektiiv, A-bajonetiga objektiiv või hoopis mõni vanem täismanuaalne klaas. See isegi täiendab neid objektiive, millel on juba stabilisaator sisse ehitatud.

Pixel Shift tehnoloogia
Mitmekülgses a7R III kaameras on esimest korda saadaval „Pixel Shift Multi Shooting” režiim, mis rakendab täiendatud 5-teljelist stabilisaatorit. Sellega luuakse kaunid ja ülikõrge lahutusvõimega koondpildid. Selles režiimis nihutab kaamera sensorit täpselt ühepiksliste sammude kaupa. Tulemuseks on neli pilti mille lahutusvõime on koos 169,6-megapikslit. Neid nelja pilti saab kokku liita ja töödelda, kasutades „Imaging Edge” tarkvara.

Võimekam aku
Uus Sony a7R III tuleb täiesti uue Z-seeria NP-FZ100 liitiumakuga, mis on 2,2× suurema mahutavusega kui W-seeria NP-FW50 liitiumaku. Niimoodi on võimalik ühe laadimisega teha kuni 530 kaadrit. Kasutades aga akutalda mis mahutab kaks akut, saab ühe laadimisega teha juba 950 fotot.

Kaks mälukaardipesa

Kaameral on kaks mälukaardipesa. Ülemine pesa toetab SD ja Memory Stick kaarte ja alumine on mõeldud UHS-II toega kaartide jaoks. See tähendab kiiremat andmeedastust kaamera ja mälukaardi vahel.

OLED Tru-Finder™
Soovid juba filmides või pildistades näha, kuidas kaader talletatakse? See on imelihtne tänu 3,69 megapikslisele OLED pildiotsijale, mis loomutruult kuvab kogu vajaliku info fotograafile/videograafile. Pildiotsijal on 100% kaadri kattuvus, 0,78× suurendus, 120/100 kaadrit/sek värskendussagedus, hea värviedastus ning kiire kaadrisagedus – lihtsalt veel parem, kui optiline pildiotsija.

Usaldusväärne tolmu- ja niiskuskindel kere
Naudi muredevaba pildistamist ka rasketes oludes. Tänu spetsiaalsetele tihenditele ümber nuppude, pesade ja valikurataste on võimalik uue Sony a7R III kaameraga pildistada ka raskemates oludes.

Komplektis: liitiumaku NP-FZ100,  akulaadija BC-QZ1, toitekaabel, kaablikinnitus, õlarihm, kerekork, USB-C kaabel, Sony a7R III A kere

Efektiivseid piksleid (Mpx) 42,4
Sensor “Exmor” R BSI CMOS
Tundlikkus (ISO) 50-102400
Sensori suurus 35,9 x 24 mm (Full Frame)
LCD ekraan 3,0″ / 7,5 cm
LCD ekraani resolutsioon (px) 1440000
Puutetundlik ekraan jah
Pööratav LCD ekraan jah
Protsessor LSI ja Bionz X
Kontrasti teravustamispunktide arv 425
Säriaeg (sek) 1/8000-30 s
Sünkroonaeg 1/250 s
Sisseehitatud välklamp ei
Mälukaart SD, SDHC, SDXC, MS PRO Duo
Sarivõte (kaadrit sekundis) 10
Suurim pildimõõt (px) 7952 x 5304
Video salvestus 3840 x 2160 (30p/100Mbps, 24p/100Mbps, 30p/60Mbps)
Elektrooniline pildiotsija Quad-VGA OLED EVF
Faasi teravustamispunktide arv 399
Näotuvastus jah
NFC jah
WiFi jah
GPS ei
Lisavälgu kinnitus jah
Stabilisaator jah
Kinnituse tüüp E-mount
USB                   2 pesa (1x USB-C 3.1, 1x Micro USB)
HDMI                   Micro HDMI
AV väljund (PAL/NTSC)                   ei
Mikrofoni sisend                   jah

 

  • Tootja kood: ILCE7RM3AB.CEC