Sony DSC-RX100 III

Hind: 589 €
859 €

 

Kauba peale Fotoluksist:

RX100 kolmas väljalase omab uut kvaliteetset 24-70mm, f1.8-2.8 Carl Zeiss Vario-Sonnar T* objektiivi ja sisseehitatud SVGA OLED pildiotsijat, mis varasematel mudelitel oli vaid lisavarustuses. Pildikvaliteet tänu oma klassi suurimale sensorile on eeskujulik!

Komplektis: Sony DSC-RX100 III, liitiumaku NP-BX1, USB AC adapter AC-UB10, microUSB kaabel, kaamerarihm ning kasutusjuhend

Tutvu ka põhjaliku testiga>>>

 • 20.2 megapikslit (5472x3648px), Exmor R CMOS 1,0″ (13,2 x 8,8mm)
 • BIONZ pilditöötlusprotsessor
 • 24-70mm, f1.8-2.8 Carl Zeiss Vario-Sonnar T* objektiiv
 • Optiline pildistabilisaator
 • ISO vahemik: 80 – 25600
 • Särivahemik: 30 – 1/2000 sek
 • 13 stseeniprogrammi
 • Full HD videovõte (1920x1080px) @60p
 • Elektrooniline SVGA OLED pildiotsija
 • Sarivõte max 10 kaadrit sekundis
 • HDR, panoraamtvõte ja elektrooniline lood
 • 3-tolline kallutatav LCD ekraan (XtraFine TruBlack, 1.22MP)
 • Meedia: SD / SDHC / SDXC, Memory Stick Duo/Pro
 • Sisseehitatud välklamp, töökaugus kuni 5.7m
 • Ühendused: Micro USB, micro HDMI, PAL, WIFI
 • Toide: liitiumaku NP-BX1
 • Tootja kood: DSCRX100M3.CE3

 

Parim taskukaamera, mida Sony on teinud
Täiuslik pildikvaliteet, samas piisavalt kompaktne mugavaks kaasavõtmiseks – see on uus RX100 III. Selle kaameraga saad teha meeldivaid uduse taustaga pilte tänu parendatud f/1.8-2.8 24-70 mm Zeiss® objektiiviga. Sel kaameral on ka mugav elektrooniline pildiotsija, mida saab korpuse sisse ära peita, kui seda ei kasuta. Ei taha teistest pilti teha? Keera ekraan 180° ülespoole ning tee perfektselt kadreeritud 20.1 megapiksliseid selfie’sid. Kaamera ülikiire BIONZ X pildiprotsessor samal ajal hoolitseb selle eest, et iga kaader, iga videolõik saaks kiirelt talletatud maksimaalse kvaliteediga.
20,2 megapiksline 1”-tüüpi tagantvalgustusega Exmor R CMOS sensor
Rohkem detailsust tänu suuremale sensorile. 20.1 efektiivse megapiksliga Exmor R CMOS sensor talletab iga detaili selgelt nii videol kui fotol. Tänu tagantvalgustusega süsteemile jõuab sensorile kuni neli korda rohkem valgust. See on saavutatud sellega, et kõik juhtmed ja muud elemendid on viidud sensori taha, mitte ei ole jäetud ette. Tulemiks on kuni 4 korda suurem valgust talletav ala võrreldes standardsete CMOS sensoritega.
BIONZ X pildiprotsessor
Uues BIONZ X pildiprotsessoris on kombineeritud võimekas detailsust parandav tehnoloogia, difraktsiooni vähendav tehnoloogia ning nähtavalt parendatud alaspetsiifilist müraeemaldust. Samas on pildiprotsessori võimekus kasvanud umbes kolm korda võrreldes eelmise BIONZ protsessoriga. Selle tulemina on pildid loomutruud, realistlikumad ning parema detailsuse ja väiksema müraga.
ZEISS® Vario-Sonnar T* 24-70 mm f/1.8-2.8 objektiiv
Sony RX100 III disainis on kasutatud mitmekülgset Zeiss objektiivi. Objektiivis on kombineeritud 9 asfäärilist elementi, millest kaks on AA (täiustatud asfääriline) elementi. Need on eeskujuliku optilise kvaliteediga, samas kompaktsed. Tänu 24 mm lainurgale saab pildistada ideaalseid maastiku- või arhitetuurifotosid, samal ajal 70 mm valgusjõuline f/2.8 asend on perfektne portree- ja makrovõtete jaoks. Suur ava võimaldab kergelt eraldada pildistatav subjekt taustast, jättes pildistatav subjekt teravaks ning taust uduseks. Objektiivil on ka integreeritud 1/8 ND filter, mis võimaldab säriaega pikendada kuni 3 EV astme võrra.
Integreeritud elektrooniline pildiotsija
RX100 III elektroonilise pildiotsija disain on unikaalne – kui sa seda ei vaja, on see kaamera kere sisse peidetud. Nupule vajutusega tuleb pildiotsija korpusest välja ning sa saad kasutada üliteravat OLED Tru-Finder pildiotsijat kadreerimiseks. Pildiotsija on kõrge kontrastsusega ning teravusega OLED ekraan, millel 1,44 miljonit pildipunkti ning klaasidel Zeiss® T* vääristus. Pildiotsijalt ekraanile ning vasutpidi üleminek on sujuv tänu silmasensorile – kaamera saab aru mil vaatad pildiotsijasse või ekraanile ning lülitab vastavalt sellele end ümber, automaatselt.
Suur detailsus ning difraktsiooni vähendamine
Kaks uut tehnoloogiat toovad välja kaamera sensori ning objektiivi täieliku võimekuse. Detailsuse taasloomise tehnoloogia takistab piirjoonte ülevõimendamist, mis on enamus digitaalkaamerate probleemiks. Difraktsiooni vähendus samas vähendab difraktsiooni efekti, mis põhjustab detailsuse kadu just väiksemat ava kasutades. Arvestades objektiivi ava suurust võimaldab see tehnoloogia luua selgeid detaile ning piirjooni nii maastiku- kui portreefotodel.
Alapõhine müraeemaldus
Alapõhine müraeemaldus on võimekam, kui eales varem. See jagab pildi mustrite ning värvide põhjal erinevateks aladeks. Niimoodi on võimalik igale alale rakendada sobiv müraeemaldus ning parendada pildi kvaliteeti ja detailsust, eriti just kõrgema tundlikkusega pildistades. Kombineerides alapõhine müraeemaldus Sony detailsuse taasloomise tehnoloogiaga on pildid uskumatult teravad ning selged.
50 Mbps videosalvestus – veel selgem ja detailsem
Lisaks AVCHD formaadile saab RX100 III kaameraga talletada XAVC S formaadis videot. XAVC S on tavakasutaja versioon professionaalsest XAVC formaadist. FullHD (1920 × 1080) 50p videosalvestus 50 Mbps andmekiirusega annab suure eelise just kiiremate kaadrite talletamisel ning ka siis, kui kaadris on palju liikumist. Niimoodi elimineeritakse video pakkimisel tekkivad anomaaliad ning parendatakse detailsust kogu kaadri ulatuses.
Samaaegne kahe erineva formaadi kasutamine
Fotomaailmas on ammu kasutusel JPEG ning RAW faili samaaegne salvestamine, kuid videosalvestuse puhul ei ole see väga levinud. RX100 III täidab tekkinud lünga, kuna võimaldab talletada videot XAVC S või AVCHD formaadis ning veebisõbralikus MP4 formaadis samaaegselt.
Käsitsi teravustamine
Funktsioonid, nagu käsitsiteravustamise abiline (suurendab pildi osa ekraanil) ning Peaking (toob esile fookuses olevate alade ääred) lihtsustavad käsitsi teravustamist nii fotode kui videote tegemise ajal.