Sigma: 14-megapiksline digikompakt DP-1

 teavitas, et kauaoodatud digikompakt Sigma DP1 peaks turule jõudma selle aasta kevadel.

Põgus ülevaade tulevasest kaamerast:

Peegelkaamera sensor digikompaktis: Sensori suurus on 20.7 x 13.8 mm – see on ca 7-12x suurem kui keskmisel digikompaktil. Pikslisuurus on 7.8μm. DP1 kasutab SD14-ga identset sensorit (3kihti x 2652 x 1768) ning tulemuseks on ei rohkem ega vähem kui 14-megapiksli jagu informatsiooni!

16.6mm F4 ülilainurkobjektiiv: DP1 on varustatud 16.6mm F4 objektiiviga (filmi ekvivalent 28mm). Objektiiv on valgusjõuline, hea kontrasti ning suurepäraste optiliste omadustega. DOF on objektiivil samas klassis peegelkaameraga (võrreldes sarnase fookuskaugusega objektiive). 

RAW formaat: Parimad kvaliteedi väljapigistamiseks saab lisaks JPG-le salvestada ka toorfaile (RAW).  

Kolm särimõõtmisviisi: Kaameral on nn evaluative (hindav), center weighted (keskmestatud) ning mis eriti hea, spot-mõõtmine. Lisaks ka tavalised automaat, säri- ning avapõhised programmid. Särikompensatsiooni saab teha +3.0 to -3.0 sammu ulatuses.

Teravustamine: Kaameral on 9-punktiline teravustamine, minimaalne teravustamine on alates 30cm. Eriliseks teeb DP1 ka manuaalse teravustamise võimalus (lisaks saab ekraanil suurendada kujutist, et kasutaja saaks täpsemalt teravustamispunkti paika panna).

Väike ja kerge: kaamera mõõtmed on kõigest 114 x 60 mm, kaal vaid 240 grammi.

Lühidalt veel: kaameral on pop-up välklamp, 2.5-tolline ekraan, 30 kaadrit sekundis filmisalvestamine.

Sigma DP1

Tagasi

Rohkem uudiseid:

Too enda vana, kuid töökorras peegel- või hübriidkaamera meile ning saad uue Sony a7R V, Sony a7 IV, Sony a7R IV A, Sony a7S III, Sony a7 III või Sony a7C kuni -400€ soodsamalt! Soodustus kehtib nii keredele kui ka komplektidele. Kampaanias osalevad ...
Ostes nüüd Sony ZV-E1 või ZV-E10 kaamera koos valitud Sony mikrofonidega, võid säästa ostusummalt kuni 300€! Soodustus rakendub järgnevatele komplektidele: Sony ZV-E1 + Sony ECM-W3 juhtmeta mikrofonisüsteem – hinnavõit 300€ Sony ZV-E1 + Sony ...