Fotokonkuss ‘Where Brains and Metal Meet’

Robotex2008 meeskond koostöös TTÜ Fotoklubiga kuulutab Robotexi raames välja fotokonkursi.
Eriti loomingulisi ning omanäolisi lahendusi oodatakse teemal Where Brains and Metal Meet.

Fotokonkursist osavõtjateks loetakse kõiki, kelle saadetud tööd vastavad korraldajate poolt nõutavale kvaliteedile. Žürii poolt välja valitud parimad tööd tehakse teatavaks ning autasustatakse 5. detsembril üritusel Robotex 2008. Samal üritusel eksponeeritakse vähemalt 10 parimat pilti!

Tugevamad tööd pannakse hilisemaks uudistamiseks välja TTÜ-sse, ja TTÜ Tallinna Kolledžisse. Võistlusele oodatakse temaatikaga kattuvaid fotosid, mida autoril on õigus töödelda. Pildi pikem külg peab olema minimaalselt 2500 px. Korraldaja paneb südamele, et foto üleslaadimisel on ääretult vajalik täita elektroonilises vormis autori nime, e-maili ja kontakttelefoni lahter. Kindlasti muudab töö märksa atraktiivsemaks ka autoripoolne kommentaar, mille tarvis on samuti elektroonilises vormis lahter jäetud.

Osalemiseks tuleb pildid nõutud suuruses ja formaadis üles laadida sellel aadressil

Antud internetilehel saab lähemalt tutvuda ka võistlustingimustega. Tööde laekumise tähtaeg on 23. november kell 23:59
Täpsemat infotmatsiooni auhindade ja muu olulise kohta leiate siit.

Tagasi

Rohkem uudiseid:

Lai valik Nikkor objektiive nüüd -10% soodsamad! Kampaaniatoodetega saad tutvuda siin! Pakkumine kehtib 29.02.2024 kuni 18.03.2024.
Too enda vana, kuid töökorras peegel- või hübriidkaamera meile ning saad uue Sony a7R V, Sony a7 IV, Sony a7R IV A, Sony a7S III, Sony a7 III või Sony a7C kuni -400€ soodsamalt! Soodustus kehtib nii keredele kui ka komplektidele. Kampaanias osalevad ...