Levitame sõna: Naiskodukaitse fotokonkurss “Aeg olla eestlane”

Fotokonkurss: Aeg olla eestlane

Aprillist mai lõpuni toimub üks eht-eestlasliku sisuga fotokonkurss, kuhu Naiskodukaitse teie kõikide pilte ootab. Kui eelmisel aasta konkursi teemaks oli Eesti naise uskumatud tegemised (jah, täpselt selline oli ka konkursi pealkiri), siis nüüd oodatakse pilte rahvuslikel teemadel.

Naiskodukaitse fotokonkurss "Aeg olla eestlane"


Mida tähendab Sinule eestlaseks olemine? Missugustel hetkedel tunned Sa end tõelise eestlasena? Kuidas hoiad Sina endas eestluse vaimu siin kodus või hoopiski võõrsil olles?

NAISKODUKAITSE ootab Sinu toredaid jäädvustusi nendest erilistest hetkedest mida tasub ka teistega jagada. Piltide kogumine fotokonkursi tarvis toimub 1.aprillist- 31.maini! Reeglid ning lisainfo leiate fotokonkursi veebilehelt – kliki!

Osalema on oodatud kõik fotohuvilised ja need, kellele antud teema südamelähedane on.

E-post: naiskodukaitse.konkurss@gmail.com

Tagasi

Rohkem uudiseid:

Lai valik Nikkor objektiive nüüd -10% soodsamad! Kampaaniatoodetega saad tutvuda siin! Pakkumine kehtib 29.02.2024 kuni 18.03.2024.
Too enda vana, kuid töökorras peegel- või hübriidkaamera meile ning saad uue Sony a7R V, Sony a7 IV, Sony a7R IV A, Sony a7S III, Sony a7 III või Sony a7C kuni -400€ soodsamalt! Soodustus kehtib nii keredele kui ka komplektidele. Kampaanias osalevad ...