Leicalt lausa neli uut kaamerat!

Täna tõmbas Leica ‘katte maha’ neljalt uuelt kaameralt, mis on kõik olemasolevate mudelite edasiarendused: esimene neist on eksklusiivne Leica M9-P Edition Hermes, teine Leica M9 Monochrom, mis on täiskaadriline rangefinder, kuid loodud mustvalge fotograafia andunud sõpradele, kolmas on populaarse X1 järeltulija X2 ning viimane 20x suumiga V-Lux 40. Kaamerate täpsed hinnad ja saadavus selguvad peagi. Siin põgus kokkuvõte:

Leica V-Lux 40: 14.1-megapiksline ja 20x suumiga (filmivaste 24-480mm), GPS-iga varustatud digikompakt. Loomulikult Full HD videovõimalus (ja seda kuni 60 kaadrit sekundis, mis võimaldab vajadusel kena aeg-luubis järelvaatamist), hea resolutsiooniga suur 3-tolline LCD ekraan, üsna lai ISO-vahemik (100-3200, laiend. kuni 6400) ning koos kaameraga tuleb kaasa Adobe Photoshop Elements 10 ja Premier Elements 10.

Leica X2: 16-megapiksline (APS-C sensor) ja 36mm fikseeritud fokaalvahemikuga (f2.8) lainurkobjektiiv. Eelkäijast (X1) kiirem teravustamine, samuti kiirem teravustamine hämaras. Niinimetatud välgukinga saab asetada ka eraldimüüdava ‘Viso-Flex’ nimelise elektroonilise pildiotsija. Suur ISO-vahemik (100-12500), RAW-formaat, 2.7-tolline LCD, sisseehitatud välk, sarivõte kuni 5 kaadrit sekundis, komplektis kaasas Adobe Photoshop Lightroom.

Leica M9 M-Monochrom: küllap üks vähestest (eriti arvestades kaamera hinnaklassi) vaid mustvalget tulemust pakkuvatest kaameratest. Kuna selle Monochrom-mudeli sensor ei talleta värviinfot, jäädvustab see seda paremini (tundlikumalt) valgusinfot. Lisaks jääb ära pikslite sidumine värvideks (demosaicing), mistõttu on pildid teravad ja detailirikkad. Muus osas on kaamera sarnane juba olemasoleva M9 mudeliga. 18-megapikslit, ISO-vahemik 160-10000, RAW-formaat, 2.5-tolline LCD jne. Komplektis ka spetsiaalselt mustvalgete fotode töötlemiseks mõeldud Silver Efex 2 tarkvara.

Leica M9-P ‘Edition Hermes’: kaamera, mis on olemasoleva M9-P mudeli eksklusiivne ja siit-sealt üledisainitud väljalase. Antud kaamerat toodetakse vaid 300 eksemplari ning hinnad on (sõltuvalt kas soovite kaamerat koos mitme objektiiviga või mitte) 25000$ või 50000$. Saadaval on need vaid Leica butiikides.

Värsked Leicad

Tagasi

Rohkem uudiseid:

Head kliendid! Sellel laupäeval, 24.veebruaril on kõik Fotoluksi kauplused suletud! Meeleolukat pidupäeva! Fotoluksi meeskond
Too enda vana, kuid töökorras peegel- või hübriidkaamera meile ning saad uue Sony a7R V, Sony a7 IV, Sony a7R IV A, Sony a7S III, Sony a7 III või Sony a7C kuni -400€ soodsamalt! Soodustus kehtib nii keredele kui ka komplektidele. Kampaanias osalevad ...