Liitu: Fotoretk – kevadine suurvesi Keila-Joal ja Türisalu pangal (21. aprillil kl 16.00)

Kevad meelitab vee välja ja vete liikumine on fotogeeniliseks materjaliks jugade all ja pankade küljes. Olev Mihkelmaa eestvedamisel toimub 21. aprillil aasta esimene fotoretk Keila-Joale ning Türisalu panga juurde. Oodatud on kõik algajad fotosõbrad! NB! Soojad riided selga, kummikud jalga. Kui sul on statiiv, võta see kaasa.

Ajakava:

16:00 kohtume Türisalu panga parklas ja läheme sealt alla mere äärde kevadisi niresid pilditama. Vaatame, kuidas sulavesi panga pragudest väikeste jugadena alla langeb ja õpime voovat vett pildistama. Räägime kompositsiooni põhitõdedest ja katsetame neid praktikas.

17:30 Liigume Keila-Joale ning pildistame kevadisi voogusid. Otsime erinevadi vaatenurki ja võimalusi, kuidas vett jäädvustada. Järsakust alla tormav vetevoog
on omaette elamus ja ei jäta külmaks ühtki fotograafi.

19:00 Retke lõpp

Kursuse maksumus: 25 eurot

Tagasi

Rohkem uudiseid:

Lai valik Nikkor objektiive nüüd -10% soodsamad! Kampaaniatoodetega saad tutvuda siin! Pakkumine kehtib 29.02.2024 kuni 18.03.2024.
Too enda vana, kuid töökorras peegel- või hübriidkaamera meile ning saad uue Sony a7R V, Sony a7 IV, Sony a7R IV A, Sony a7S III, Sony a7 III või Sony a7C kuni -400€ soodsamalt! Soodustus kehtib nii keredele kui ka komplektidele. Kampaanias osalevad ...