Canonilt uudse kontseptsiooniga telesuum: EF 200-400 mm F4L IS USM Extender 1.4x

Objektiivi EF 200–400 mm f/4L IS USM Extender 1.4x ulatust suurendab veelgi sisseehitatud 1.4-kordne telekonverter, mille saab rakendada ja tühistada kõigest hoova liigutusega, misjärel on objektiivi fokaalvahemikuks 280–560 mm! Parima pildijõudluse tagamiseks sisaldab optiline disain nii fluoriid- kui ka UD-läätseelemente, mis aitavad erinevaid värvi- ja geomeetrilisi moonutisi ja kaotada värvihägu. Tipptasemel peegeldusvastane SWC-vääristus (SubWavelength Structure Coating) ja Super Spectra vääristus vähendavad aga varikujutisi ja halosid.

Tänu uusima optikatehnoloogia kasutamisele ei saa pildijõudlus sisseehitatud telekonverteri kasutamise tõttu mõjutatud. Fikseeritud avaga F4 on võimalik kasutada lühikest säriaega kiire tegevuse või nõrga valgusega stseeni jäädvustamiseks. Uudse disainiga optiline pildistabilisaator pakub kasutajatele neljaastmelist eelist, samas kui pildistabilisaatori 3. režiim rakendab pildistabilisaatori ainult särituse ajaks, võimaldades fotograafidel kiirelt panoraamida, ilma et pildistabilisaator liikumist üle kompenseeriks. See funktsioon on ideaalne just spordifotograafidele, kel on üldjuhul vaid sekundi murdosa oma eesoleva objekti pildistamiseks. Objektiivil EF 200-400 mm f/4L IS USM Extender 1.4x on Canoni teedrajav ringjas USM-mootor, mis pakub kiiret ja vaikset automaatteravustamist. Neile fotograafidele, kellele meeldib teravustamist ise reguleerida, pakub pidev manuaalteravustamise prioriteet võimalust igal automaatteravustamise kasutamise hetkel käsitsi fokusseerimisele üle minna. PF-režiim (Power Focus) suurendab mitmekülgsust kaameraga EOS-1D C või EOS-1D X filmimisel, võimaldades fotograafidel kahel eri kiirusel täpset tõmbel teravustamise efekti saavutada, keerates lihtsalt teravustamise tühistusrõngast ja peatudes eelseadistatud kaugusel. Suurepärase pildikvaliteedi ja mitmekülgse suumiulatuse osas professionaalide nõudmistele vastav EF 200–400 mm F4L IS USM Extender 1.4x on Canoni tunnustatud L-objektiivisarja väärilise tippkvaliteediga.

Tänu tugevale magneesiumsulamist korpusele on see objektiiv sisseehitatud 1,4-kordsele telekonverterile vaatamata samaväärse fookuskaugusega objektiividega samas kaalus. Eesmisel ja tagumisel läätseelemendil olev fluorikiht vähendab mustuse kinnitumist läätsepinnale ning tolmu- ja veekindel konstruktsioon võimaldab fotograafidel isegi keerulistes ilmastikuoludes pildistada. Silmapaistva optilise jõudluse, mitmekülgsuse, kerguse ja tugeva konstruktsiooni kombinatsioon muudab selle oluliseks osaks iga professionaalse spordi- või loodusfotograafi fotokotis.

Canon EF 200–400 mm F4 L IS USM Extender 1.4x põhiomadused:

 • Sisseehitatud 1.4-kordne telekonverter vajaduse korral lisasuurenduse saavutamiseks
 • Nõrgas valguses pildistamine tänu neljaastmelisele pildistabilisaatorile
 • Kõrge pildikvaliteet tänu fluoriid-läätseelementidele
 • USM-tehnoloogiaga kiire automaatteravustamine
 • Vastupidav disain ka kõige karmimates ilmastikuoludes kasutamiseks
 • Tagasi

  Rohkem uudiseid:

  Lai valik Nikkor objektiive nüüd -10% soodsamad! Kampaaniatoodetega saad tutvuda siin! Pakkumine kehtib 29.02.2024 kuni 18.03.2024.
  Too enda vana, kuid töökorras peegel- või hübriidkaamera meile ning saad uue Sony a7R V, Sony a7 IV, Sony a7R IV A, Sony a7S III, Sony a7 III või Sony a7C kuni -400€ soodsamalt! Soodustus kehtib nii keredele kui ka komplektidele. Kampaanias osalevad ...