Sigma 17-70mm F2.8-4 DC Macro OS HSM C pälvis “Silver Awardi” autasu!

Usaldusväärne ja fotorahva hulgas hinnatud fotosait www.dpreview.com hindas uut Sigma normaalsuumi "Silver Awardiga"! Rääkigu müügimehed mis tahes, sõltumatute blogijate ja arvustajate arvamus on tegelikult see, mis toote tõelist sisu näitab! Kõrge autasu tõi objektiivile väga hea pildikvaliteet terve suumi ulatuses, kompaktne kere, kiire ja vaikne autofookus ning efektiivne pildistabilisaator.
Objektiiv on suurepärane valik kõigile, kes soovivad oma nn "kit objektiivi" vahetada kvaliteetsema "igapäeva" objektiivi vastu. Nimetatud objektiiv lubab pildistada ka makrot!
Fotoluksi e-poe tellimused postitame üle Eesti tasuta! Lisaks annab Fotoluks ostetud tehnikale 1-aasta võrra pikema garantii!

Sigma 17-70mm F2.8-4 DC Macro OS HSM C objektiivid Fotoluksis 489€ :

Sigma 17-70mm F2.8-4 DC Macro HSM C Pentaxile
Sigma 17-70mm F2.8-4 DC Macro OS HSM C Canonile

Sigma 17-70mm F2.8-4 DC Macro OS HSM C Nikonile

Testitulemused on näha siin>>>

Tagasi

Rohkem uudiseid:

Head kliendid! Sellel laupäeval, 24.veebruaril on kõik Fotoluksi kauplused suletud! Meeleolukat pidupäeva! Fotoluksi meeskond
Too enda vana, kuid töökorras peegel- või hübriidkaamera meile ning saad uue Sony a7R V, Sony a7 IV, Sony a7R IV A, Sony a7S III, Sony a7 III või Sony a7C kuni -400€ soodsamalt! Soodustus kehtib nii keredele kui ka komplektidele. Kampaanias osalevad ...