Nikoni COOLPIX-i kaamerate valikusse on lisandunud uued võimsad kaamerad

Amsterdam, Holland, 23. veebruar 2016: Nikoni COOLPIX-i kaamerate valikusse lisandunud uued võimsad kaamerad, mis ühendavad suurepärase pildistamisvõimekuse pakkumiseks Nikoni uusima pilditehnoloogia ja usaldusväärse NIKKOR-i optika supersuumobjektiividega.

60-kordse optilise suumiga COOLPIX B700 ja 35-kordse optilise suumiga COOLPIX A900 võimaldavad mõlemad teha supertelefotosid ja salvestada moodsaid 4K UHD-videoid ning COOLPIX B500 ühendab muljetavaldava 16-megapikslise CMOS-anduri 40-kordse optilise suumiga. Elegantselt õhukesel kaameral COOLPIX A300 on 8-kordne optiline suum. Kõik kaamerad ühilduvad Nikoni uue rakendusega SnapBridge, mis tagab pideva automaatse ühenduse kaamera ja nutiseadme vahel, võimaldades teil pildistamist hõlpsasti hallata.

 

Kaameral COOLPIX B700 on 60-kordse optilise suumiga Super ED-klaasist objektiivis legendaarne NIKKOR-i optika ning suumi on võimalik suurendada 120-kordse Dynamic Fine Zoomini. See võimaldab pildistada hõlpsasti ja kristallselgelt kaugel asuvaid objekte, nagu kuu või elusloodus, või jäädvustada spordis kiiret liikumist. 4K UHD/30p videod muudavad filmitud materjali tulevikukindlaks ja RAW-vormingus (NWR-vormingus) piltide jäädvustamine tagab kvaliteetsed fotod. 20,3-megapikslisel supersuumiga kaameral on täpseks pildistamiseks võimas automaatse teravustamise süsteem ning viieastmeline topelttuvastusega optiline stabiliseerimine² ja külgmine suumilüliti, mis minimeerivad kaamera rappumist. Pilte saab kadreerida sisseehitatud elektroonilise pildiotsija või 7,5 cm / 3-tollise LCD-pöördekraaniga, millel on mõlemal 921-kilopunktine eraldusvõime loomingulise kompositsiooni loomiseks mis tahes nurga alt, ning tehtud fotosid on võimalik kohe rakenduse SnapBridge kaudu jagada.

 

20,3-megapikslise kaamera COOLPIX A900 puhul on suurepärase kvaliteediga NIKKORI optika mahutatud taskusse mahtuvasse korpusesse, mis sobib iga elustiiliga. Jäädvustage 70-kordse Dynamic Fine Zoomini suurendatava võimsa 35-kordse optilise suumiga objektiivi abil üksikasjalikult vapustavaid reisipilte või salvestage meeldejäävaid koduseid hetki 4K UHD/30p videotena. Päästke oma loomingulisus valla 7,5 cm / 3-tollise kallutatava ja suure eraldusvõimega 921-kilopunktise LCD-ekraani ja käsitsi valitavate säritusrežiimide abil ning jagage tehtud fotosid kohe rakenduse SnapBridge kaudu. Tänu kiire automaatse teravustamise funktsioonile olete alati valmis pildistama, kiire suumivahetuse nupp võimaldab objekti hõlpsalt uuesti jäädvustada ning muljetavaldavate aja kiiret ja ülikiiret kulgu kujutavate videote tegemine on imelihtne. Võimas stabiliseerimine tagab teravad fotod ja sujuvad videod isegi täissuumi korral.

16-megapiksline COOLPIX B500 pakub lihtsat viisi hämmastava pildikvaliteedi saavutamiseks. NIKKOR-i 40-kordne optiline suum, mida saab suurendada 80-kordse Dynamic Fine Zoomini, viib teid otse sündmuste keskele ja külgmine suumilüliti lisab erakordset stabiilsust. Avastage ainulaadseid vaatepunkte 7,5 cm / 3-tollise 921-kilopunktise kallutatava LCD-ekraani abil, jäädvustage objekt uuesti kiire suumivahetuse nuppu kasutades ja filmige täis-HD-videoid.

Õhuke ja stiilne 20,1-megapiksline COOLPIX A300 muudab käigu pealt pildistamise lihtsaks. NIKKORI 8-kordne optiline suum, mida on võimalik suurendada 16-kordse Dynamic Fine Zoomini, võimaldab teha suurepäraseid lähivõtteid, nutika portree režiim lihtsustab täiuslike portreede tegemist ja stseeni automaatvalija optimeerib automaatselt kaamera sätteid.

SNAPBRIDGE

Nutiseadme sidumine Nikoni kaameraga on lihtne ühekordne toiming. Installige lihtsalt rakendus SnapBridge oma nutitelefoni või tahvelarvutisse, lülitage kaamera sisse ja valige seade rakenduses kuvatavate saadaolevate seadmete loendist. SnapBridge jääb kaameraga taustal ühendatuks. Nii saate pildid kohe pärast pildistamist üle kanda, ilma et peaksite iga kord ühenduse looma. Pilte sünkroonitakse kaameraga isegi siis, kui kaamera on puhkerežiimis, ning saate jätkata katkestusteta nutiseadme kasutamist. Rakendusega SnapBridge saab nutiseade kuvada reaalaaja vaates kõike, mis Nikoni kaamera ette jääb. Tehke fotosid nutitelefoni või tahvelarvuti ekraanil ja aktiveerige pildi jäädvustamiseks katik kaugjuhtimise teel.

Ines Bernardes, COOLPIXI tootejuht ettevõttes Nikon Europe, ütles uusimaid COOLPIXI kaameraid tutvustades järgmist: „COOLPIXI tootevalikusse lisandunud uutel kaameratel on erakordne töövõime ja need äratavad üksikasjad ellu nagu ei kunagi varem. Võite jäädvustada supersuumide abil rohkem, kui oleksite eales osanud ette kujutada, ning uus rakendus SnapBridge võimaldab pilte vaevata kohe automaatselt edastada. Uus COOLPIXI kaamera sobib teile, olenemata sellest, kas jäädvustate aktiivset sporti, teete reisipilte või pildistate lihtsalt kodus sõpru ja peret.”

Tagasi

Rohkem uudiseid:

Too enda vana, kuid töökorras peegel- või hübriidkaamera meile ning saad uue Sony a7R V, Sony a7 IV, Sony a7R IV A, Sony a7S III, Sony a7 III või Sony a7C kuni -400€ soodsamalt! Soodustus kehtib nii keredele kui ka komplektidele. Kampaanias osalevad ...
Ostes nüüd Sony ZV-E1 või ZV-E10 kaamera koos valitud Sony mikrofonidega, võid säästa ostusummalt kuni 300€! Soodustus rakendub järgnevatele komplektidele: Sony ZV-E1 + Sony ECM-W3 juhtmeta mikrofonisüsteem – hinnavõit 300€ Sony ZV-E1 + Sony ...