Canon EF 16-35mm f/2.8L III USM

Hind: 2719 €

 

  • Sobivus: Canon EF täis- ja poolkaader peegelkaamerad
  • Ava: F/2.8 – F722
  • Ehitus: 16 elementi 11 grupis
  • Lähim teravustamiskaugus: 28 cm
  • Stabilisaator: ei
  • Sobiva filtri diameeter: 82mm
  • Päikesevarjuk: EW-88D (komplektis)
Ülisuure jõudlusega L-seeria lainurkobjektiiv
EF 16-35mm f/2.8L III USM on tippkvaliteediga ülilainurk-suumobjektiiv, millel on f/2.8 maksimaalne ava, et saavutada parim võimalik pildikvaliteet isegi nõrgas valguses.

Esmaklassiline pildikvaliteet
Suure läbimõõduga kahepinnalised vormitud klaasist (Glass Moulded, GMo) läätsed ja ülimadal dispersioon aitavad märkimisväärselt parandada pildi moonutusi ja vähendada värviaberratsioone. Ning täiustatud Air Sphere- ja SubWavelength-vääristused vähendavad pettekujutisi ning valguspimestusi, et saaksite pildistada enesekindlalt ka ebasoodsa valgustuse korral.

Kiire pidev ava
Suur f/2.8 ava võimaldab olemasolevat valgust maksimaalselt ära kasutada ning 9 labaga ringikujulise avaga diafragma aitab saavutada suurepärase väljasügavuse.

Vastupidav L-seeria konstruktsioon
Objektiivi EF 16-35mm f/2.8L III USM tugev, vastupidav ja ilmastikukindel konstruktsioon aitab tulla toime professionaalse kasutamisega kaasnevate ohtudega.

Täiustatud automaatteravustamine
EF 16-35mm f/2.8L III USM on varustatud rõngastüüpi USM-mootori ja suure jõudlusega protsessoriga, mis tagavad kiirema teravustamise.

Optikasüsteem
Uue disainiga optikaga saavutate suurepärase teravuse terve kaadri ulatuses. Ümberdisainitud 5 rühmaga suumimismehhanism, mis suurendab vastupidavust vibratsioonide ja löökide suhtes.

9 labaga diafragma
Võrreldes objektiivi EF 16-35mm f/2.8L II USM 7 labaga ringikujulise avaga, sisaldab EF 16-35mm f/2.8L III USM 9 labaga ringikujulise avaga diafragmat, mis võimaldab luua kaunilt pehme taustafookuse.