Canon EOS R6 Mark II + 24-105mm f/4 L IS USM

Hind: 4099 €
4349 €

Kasuta koodi CANONSUMMER ja saad selle toote ostult 400€ hinnasoodustust. Selleks saada sooduskood koos oma ostusooviga info@fotoluks.ee. Pakkumine kehtib kuni 31.07.2024.

Kauba peale Fotoluksist:

Canon EOS R6 Mark II + Canon RF 24-105mm f/4 L IS USM objektiiv
Canon EOS R6 Mark II on mitmekülgne hübriidkaamera multimeedia loojale, ühendades võimsa foto- ja videojõudluse.
Täiustatud 24,2 MP CMOS-sensor ja AF, muljetavaldav 4K 60p 10-bitine video ning veel kiirem tööjõudlus – kuni 80% kiirem kui algsel EOS R6 kaameral. Intuitiivsemaks käsitsemiseks on uuendatud ka kaamera korpust, sh on ümber kujundatud pealisplaati, mis hõlbustab juurdepääsu erinevatele võtterežiimidele.
 
Autofookus ja pildistabilisaator
Täiustatud Dual Pixel CMOS AF II süsteemil on 1053 automaatset iseteravustamispunkti. Tehisintellektil põhinev pidevalt arenev automaatteravustamine lukustub kiirelt liikuvatele subjektidele, kui need on kaadris. Dual Pixel AF II teravustamissensor tagab täpse teravustamise isegi öistes tingimustes.
Jäädvusta sensatsioonilise pildikvaliteediga kaduvaid hetki kuni 40 kaadrit/s, isegi peaaegu pimedas. EOS R6 Mark II sissehitatud pildistabilisaator töötab koos optilise pildistabilisaatoriga mitmetes Canoni objektiivides. Tulemuseks on kuni 8-astmeline kaitse kaamera värisemise vastu käest hoides jäädvustamisel. Jäädvusta pika säriga pilte käest, udustades tahtlikult liikuvad subjektid ning hoides kõik ülejäänu üliterava – seda kõike ilma statiivita.
Veelgi stabiilsemad videod
EOS R6 Mark II pildistabilisaator tuvastab rohkem erinevaid kaamera liikumisi kui teised kaamerad. Video filmimisel liitub sisseehitatud pildistabilisaatori ja optilise pildistabilisaatori süsteemiga video digitaalne pildistabilisaator ning jääb mulje, et video jäädvustati professionaalselt stabiliseerija abiga.
Pikemalt kui 30-minutiline videolimiit: sobib suurepäraselt intervjuude, konverentside ja esinemiste jäädvustamiseks.
 
Filmikunsti funktsioonide kasutuselevõtt – valevärvide hoiatus
Veel üks tehnoloogia, mis on laenanud Canoni Cinema EOS-i perekonnast: EOS R6 Mark II valevärvi hoiatused annavad lihtsasti teavet säritaseme kohta. Kuus värvi, mis tähistavad erinevaid heleduse tasemeid, kattuvad pildiotsijal ja pildinäidikul.
6K ProRes Raw
Täiusliku paindlikkuse ja pildikvaliteedi tagamiseks jäädvusta videoid ATOMOS V+ välisele andmekandjale 6K ProRes Raw vormingus. Sellisele materjalile on lihtsam värvigradatsiooni teha ning sel on suurem dünaamiline vahemik. Täiendava eraldusvõimega saab kärpimisel säilitada 4K kvaliteedi.
Paindlik ühenduvus
USB-C 3.2 Gen 2 port kaamerasiseseks laadimiseks ja failide edastamiseks.
3,5 mm kõrvaklappide ja välise mikrofoni pordid.
Micro-HDMI port välise salvestiga töötamiseks.
Bluetooth ja 5/2,4 GHz Wi-Fi juhtmevabaks edastuseks ja kaamera kaugjuhtimiseks mobiilseadmetest.
Uue põlvkonna multifunktsionaalne tald
Traditsioonilise kiirtalla värskendusena on konstruktsiooni esiossa lisatud rida ​​tihvte, et pakkuda suuremat funktsionaalsust ning võimalust valida tarvikutüüpe, mis traditsiooniliselt sõltuvad eraldi akudest. See uuendatud välgutald ühildub valitud tarvikutega, sealhulgas EL-5 Speedlite’i, ST-E10 Speedlite saatja ning DM-E1D stereomikrofoniga.
Jäädvusta rohkem, muretse vähem
Jäädvusta fotosid 50 protsenti kauem standardsete LP-E6NH akudega. EOS R6 Mark II ühildub olemasolevate LP-E6 seeria akudega ning BG-R10 akusalvega.
   • Bajonett: Canon RF
   • Pildisuurus: 6000×4000
   • Pilditöötlusprotsessor: Digic X
   • Pildifail: JPEG, RAW, HEIF
   • Kaamerasisene stabilisaator: Jah, 5-teljeline Sensor-Shift
   • ISO: 100 – 102400 (100 – 204800)
   • Säri: 1/8000 – 30 sek
   • Video: UHD 4K (3840 x 2160) 24/30/60 fps; Full HD (1920 x 1080) 24/30/60 fps
   • Video salvestusaeg: kuni 6 tundi
   • Autofookuspunktid: 1053, kontrasti- ja faasituvastusega
   • AF tundlikkus: -6.5 kuni +20 EV
   • LCD: 3-tolline, kallutatav-pööratav, puutetundlik
   • Mälukaart: 2x SD/SDHC/SDXC (UHS-II)
   • Wi-Fi, Bluetooth: Jah
   • GPS: Ei