Canon RF 100-400mm f/5.6-8 IS USM

Hind: 799 €

 

Selle kerge ja kompaktse 100–400 mm RF seeria suumobjektiiviga saate jäädvustada kaugel asuvaid loomi ja linde, spordivõistlusi ja pereseiklusi. Tegemist on taskukohase, ent võimsa mudeliga, mis peidab endast 5,5-astmelist optilist pildistabilisaatorit, lähivõtte tegemise võimekust ja suurt telefoto ulatust. Tooge oma olulised hetked endale lähemale.

Jäädvustage hõlpsalt kaugel asuvaid subjekte
RF 100-400mm F5.6-8 IS USM suumivahemik annab teile piisavalt jõudlust ja paindlikkust, et saaksite jäädvustada nii lähedal kui kaugel asuvaid subjekte. See on ideaalne nii spordifotograafia, loodusfotode kui ka päevase pargiseikluse jaoks.

Üliterav ja väga stabiilne
Tänu võimsale 5,5-astmelisele optilisele pildistabilisaatorile suudab objektiiv RF 100-400mm F5.6-8 IS USM käest pildistamisel teha teravaid pilte ja liikumise ajal sujuvaid videoid.

Revolutsiooniline suurus ja kaal
Vaid 635 g kaaluv ja 164,7 mm pikk kompaktne ja kerge objektiiv on hästi tasakaalustatud (isegi täies pikkuses). Lisaks mahub see ilusasti varustusekotti.

Tundlik reageerimine ning sujuv ja kiire automaatteravustamine
Tänu Nano USM automaatteravustamismootorile on fokuseerimine kiire, vaikne ja sujuv ning objektiivi juhtrõngaga on sätete reguleerimine imelihtne. 9-labaline ava võimaldab luua ka ilusat taustahägu.

Supertelefoto ulatus
Tänu ülimadala dispersiooniga (Ultra-Low Dispersion, UD) klaasile ja täiustatud kattele sobib RF 100-400mm F5.6-8 IS USM ideaalselt loomade ja kaugel asuvate subjektide jäädvustamiseks.

Suurendage oma ulatust veelgi
Canoni RF konverterid, mis ühilduvad sujuvalt nii mõõtmise kui ka automaatteravustamisega, võimaldavad telefoto ulatust veelgi suurendada. Nii saate jäädvustada ka kaugel asuvaid subjekte.

Tehniline info

  • Bajonett: Canon RF
  • Objektiivi ehitus: 12 elementi 9 grupis
  • Ava: f/5.6-8.0
  • Minimaalne teravustamiskaugus: 88mm
  • Ühilduva filtri diameeter: 67 mm
  • Nano USM (Ultrasonic Motor) teravustamismootor
  • Optiline Canon IS pildistabilisaator
  • Max mõõtmed: 79,5 x 164,7 mm