Canon RF 14-35mm f/4 L IS USM

Hind: 1799 €
1959 €

Canon Cashback 125€

Jäädvustage laiem vaatenurk. Kus iganes te ka ei oleks

Kui olud on kitsad, pakub see kompaktne lainurk-suumobjektiiv ideaalset lahendust stseeni iga detaili jäädvustamiseks. See on suurepärane objektiiv maastiku, arhitektuuri ning sujuvate ja professionaalse kvaliteediga videote jäädvustamiseks tänu hiirvaiksele automaatteravustamisele.

Ülilai 14–35 mm suumivahemik
See kompaktne lainurk-suumobjektiiv ühendab suurepärase optilise jõudluse paindlikkusega, mis võimaldab sel jäädvustada selgeid ja silmapaistavaid maastiku-, arhitektuuri- ja reisifotosid ning videoid.

Suurepärane optiline kvaliteet
RF 14-35mm f/4L IS USM kasutab asfääriliste elementide kombinatsiooni, et tagada teravus terve fookuskauguse ulatuses, ning Canoni tunnustatud ASC- ja SWC-vääristusega ülimadala dispersiooniga elemente.

Alati värinavabad pildid
RF 14-35mm f/4L IS USM jäädvustab teravad pildid, eriti nõrgas valguses käest pildistades. Selle 5,5-stopine pildistabiliseerimistehnoloogia muutub IBIS-ega varustatud kaamerate puhul koguni 7-astmeliseks.

Tundlik ja täpne
Nautige kiiret ja täpset teravustamist tänu Nano USM mootorile, mis tagab kohese ja vaikse iseteravustamise ning vapustava ühtluse.

Tehniline info

  • Sobivus: Canoni täiskaader hübriidkaamerad
  • Objektiivi ehitus: 16 elementi 12 grupis
  • Diafragma lamellide arv: 9
  • Minimaalne teravustamiskaugus: 20 cm
  • Ühilduva filtri diameeter: 77 mm
  • Stabilisaatori võimekus: 5,5 stoppi