Canon RF 16mm f/2.8 STM

Hind: 369 €

Rakendage lainurka, suuremat valgust ja liikuge järgmisele tasemele

Saage tuttavaks – RF 16mm F2.8 STM. See on parim taskukohase hinnaga EOS R seeria objektiiv, sobides nii videoblogimiseks kui ka paljuks muuks. See kerge ja ülikompaktne täiskaadriline 16 mm fiksobjektiiv aitab saavutada selgeid ja laia ulatusega pilte, viies teie fotod ja videod täiesti uuele tasemele. Rakendage oma loomingulisust igal võimalusel – alates maastikufotodest kuni arhitektuuri- või isegi astrofotodeni.

Kiire f/2.8 ringikujuline ava
RF 16MM F2.8 STM pakub kiiret f/2.8 ava, mis tagab ühtlase ja pehme bokeh-efekti ning ilusad valguslaigud, mis sobivad suurepäraselt suure esiplaaniga maastikufotode jaoks. Lisaks on see hea videoblogimise juures vajaliku väljasügavuse juhtimise jaoks.

Suurepärane pildikvaliteet

RF 16MM F2.8 STM peidab endas seitsmesse gruppi kuuluvat üheksat läätseelementi ja ühte PMo asfäärilist läätse, mis tagab suurepärase värviedastuse ja selged pildid. Need faktorid on suurepärased nii arhitektuuri- kui ka reisipiltide jaoks.

Sujuv ja vaikne STM mootor
STM objektiivi mootor pakub täpset ja vaikset teravustamist ning vapustavat sujuvust. Fotode puhul pakub mootor kiirust ja videote juures ilusat kinemaatilist tulemust.

Väike ja kerge objektiiv, mida saab kõikjale kaasa võtta
RF 16MM F2.8 STM kaalub ainult 165 g ja on 40,1 mm pikk, tänu millele saate selle terveks päevaks kaamera külge kinnitada või hoopis varustusekotti pakkida ja endaga spontaansete hetkede tabamiseks kaasa võtta.

  • Sobivus: Canoni täis- ja poolkaader hübriidkaamerad
  • Bajonet: Canon RF
  • Ehitus: 9 elementi 7 grupis
  • Diafragma lamellide arv: 7
  • Filtrikeere: 43 mm
  • Sobiv varjuk: EW-65C