Canon RF 85mm f/1.2 L USM

Hind: 3499 €

Canon Cashback 250€

Canon RF 85mm F/1.2 L USM objektiiv seab uue standardi fotograafias. Ülim teravus, loov kasutuskontroll ning võimekus vähese valguse tingimustes teeb sellest tähelepanuväärse objektiivi.

 

RF 85mm f/1.2 L USM pakub täiskaader fotograafias enneolematuid optilisi omadusi ja funktsionaalsust. Selgus ja teravus toovad pildile märgatavalt rohkem detaili, seda isegi pildi servades.

Objektiiv sobib suurepäraselt portreede jäädvustamiseks, lisaks on asendamatu tööriist fotograafidele kelle eesmärk on jõuda üliteravate ja detailirohkete fotokunsti printideni.

Ülisuur ava võimaldab väikest sügavusteravust, rõhutamaks detailsust ja tuues esile just fotograafile või filmitegijale olulise. Automaatne teravustamine on ülitäpne ja kiire ka ava f/1.2 juures. Suur ava võimaldab kasutada kiiret säriaega ka vähese valguse tingimustes, külmutades sedasi liikumise ja kaamera raputamise.

Canon L-seeriale vastavalt on objektiivil tavapärasest suurem niiskus ja tolmukindlus. Objektiivi eesotsas olev kontroll-rõngas võimaldab intuitiivset kaamera seadete muutmist.

Tehniline info

  • Objektiivi ehitus: 13 elementi 9 grupis
  • Diafragma lamellide arv: 9
  • Minimaalne teravustamiskaugus: 0,85cm
  • Ühilduva filtri diameeter: 82mm
  • USM teravustamismootor