Canon Selphy CP-1500, valge

Hind: 159.00 €


Canon Selphy CP-1500 kompaktse fotoprinteriga saad luua kauneid rikkalike värvidega väljatrükke, mis kestavad Sinu albumis kuni 100 aastat. Tänu Canon PRINT Inkjet / SELPHY rakendusele on erinevatest seadmetest printimine kiire ja lihtne.

Lihtne ja kiire printimine mobiilseadmetest
Prindi lihtsalt ja juhtmevabalt oma nutiseadmest, kasutades rakendust SELPHY Photo Layout. Loo omanäolisi väljatrükke templite, filtrite ja mustritega ning jaga linke prinditud QR-koodidega. Loo erksaid laborikvaliteediga fotosid 16,7 miljoni värviga. Kiire värvisublimatsioonitehnoloogia tähendab postkaardisuuruseid väljatrükke vaid 41 sekundiga. Ühenda Selphy CP-1500 juhtmevabalt oma nutiseadmetega, kasutades rakendust SELPHY Photo Layout või arvuti ja kaameraga või USB-C ja USB-mälupulgaga. Samuti saad lihtsalt printida otse SD-, SDHC- ja SDXC-kaartidelt.

Meenuta hetki kauakestvate laborikvaliteediga väljatrükkidega
Prindi laborikvaliteediga fotosid kõigest 41 sekundiga! Värvisublimatsiooni tehnoloogia 300 punkt/tolli juures pakub 16,7 miljoni värvi valikut ning saavutab suurepärase värvisügavuse ja -gradatsiooni. Automaatne kujutise optimeerimine korrigeerib nutikalt pildi vead.

Sulle sobivad suurused

Prindi kaunilt erksaid pilte erinevates suurustes, alates postkaartidest (100 × 148 mm) kuni minikleebisteni (22 × 17,3 mm).

Prindib, mis kestab
Tänu spetsiaalsele kaitsekattele kestavad Sinu fotod albumis salvestatuna kuni 100 aastat. Fotod on ka vee-, kriimustus- ja sõrmejäljekindlad.

Ruumisäästlik ja stiilne disain

Tänu oma kompaktsele suurusele, suurele LCD-ekraanile, juhtmevabale ühendusele ja kolme stiilse värvilise viimistluse valikule on see printer, mis pakub tohutult erinevaid võimalusi ja mida on lihtne kasutada.