Canon Zoemini S2, Pearl White

Hind: 179.00 €


  • Digitaalne kiirpildikaamera ja printer ühes.
  • 8-megapiksline kaamera.
  • Mälukaardipesa fotode salvestamiseks.
  • Integreeritud ringvalgusti & selfie-peegel.
  • Kasutab Canon ZINK fotopabereid.

Canon Zoemini S2

Tehke selfi, kasutades sisseehitatud peeglit ja ringvalgustit ning kontrollige tulemust rakenduse Canon Mini Print reaalajavaate kaudu. Paber sai otsa? Salvestage oma lemmikpildid micro-SD-kaardile.

Väikesed hetked, suured lood
Jäädvustage peegli ja ringvalgusti abil selfisid ning kontrollige tulemust rakenduse Canoni Mini Print reaalajavaate kaudu. Tänu akule, mille abil saab jäädvustada kuni 25 fotot, ja micro-SD-kaardi pesale, mis on mõeldud fotode talletamiseks, on mälestuste loomine imelihtne.

Äge kombinatsioon
Jäädvustage pilte ja printige neid ühest seadmest. Tänu 8 MP kaamerale, Zink™-i tehnoloogiale ja võimalusele salvestada fotosid micro-SD-kaardile on see ideaalne partner improviseeritud pildistamisretkede jaoks.

Mahub taskusse
Õhuke disain ning sinakasroheline, valge ja roosakaskuldne värv moodustavad üheskoos parima kaasaskantava aksessuaari.

Ideaalsed fotod
Looge peegli ja ringvalgusti abil ilusaid pilte ning lisage efektide ja kaadrite nuppude abil isikupära. Lihtsalt seadistage oma lemmikud Canoni rakenduses Mini Print.

Nutikas pildistamine
Kasutage Bluetoothi ja Canoni rakendust Mini Print, et printida oma nutitelefonist, jälgida reaalajavaadet ja luua ägedaid kollaaže.

Kleepige ja stiliseerige
Laadige seadmesse kuni 10 kleepuva tagusega Zink™-i fotopaberit ning kleepige oma lemmikpilte igale poole – alates telefonist kuni külmikuni.

#FreeYourStory
Olge julged. Olge ekspressiivsed. Olge originaalsed. Näidake meile elu läbi enda objektiivi. Vahet ei ole, kas valite foto, väljatrüki või video – jagage oma lugu läbi enda ainulaadse perspektiivi.