DJI Mic 2 (1TX + 1RX)

Hind: 219 €

Profitasemel heli, mis mahub taskusse
Salvesta loomutruud heli täiustatud, koheselt kasutusvalmis DJI Mic 2 juhtmevaba mikrofonisüsteemiga. Tänu oma esmaklassilistele funktsioonidele, mille hulka kuuluvad kvaliteetne helisalvestus, nutikas mürasummutus ja 32-bitise floating-point sisemise salvestuse tugi, annab DJI Mic 2 võimaluse luua tasakaalustatud ja detailirohket helisisu, mis sobib ideaalselt vlogide, intervjuude, otseülekannete ja muu jaoks.

 • Kvaliteetne helisalvestus
 • Kõik-ühes, koheselt kasutusvalmis
 • 14 tundi sisemälu & 32-bitine floating salvestus
 • Nutikas mürasummutus, kristallselge vokaal
 • Lai 250 m leviala
 • 6 tundi kestev aku

Stiilne uuendatud disain
DJI Mic 2 mikrofonisüsteemil on uus stiilne disain. Uus metallist laadimiskarp annab kogu komplektile kauni minimalistliku välimuse ning uus lukustusriiv on turvaline ja töökindel, et vältida tahtmatuid mahakukkumisi, et tagada kasutamise ajal meelerahu.

Suurepärane kõla, alati
Salvesta viimasepeal heli DJI Mic 2 ringsuunalise helisalvestusega, mis on spetsiaalselt vokaali jaoks optimeeritud. See saab hõlpsasti hakkama mitme inimesega seotud stsenaariumitega vlogide, intervjuude või muude salvestusvajaduste jaoks.

Võimas mürasummus
Uus nutikas mürasummutusfunktsioon vähendab tõhusalt keskkonnamüra, et salvestused oleksid puhtad ja vestlused katkematud isegi mürarikastes linnapiirkondades või rahvarohketes ruumides.

Lisa mikrofonile tuulekaitse, et vähendada tõhusalt tuulemüra tuulise või kiiresti liikuva stsenaariumi korral.

Kaitse oma heli
Peamise heliribaga kõrvuti saab salvestada teise heliriba -6 dB, et kaitsta ootamatute helitaseme hüpete eest. Isegi väga keerukates, kuuldavalt kaootilistes keskkondades, nagu rokk-kontsert, tagab DJI Mic 2 tasakaalustatud tulemused märkimisväärse kergusega.

Lihtne sünkroonimine
Vastuvõtja ühendub hõlpsalt Sinu kaameraga 3,5 mm TRS kaabli abil ja sünkroonib oma toiteoleku Sinu kaamera omaga. See tagab sujuvalt sünkroonitud helisalvestuskogemuse, ilma tehniliste häireteta.

Võrratu ühilduvus
DJI Mic 2-l on lai valik ühilduvusvõimalusi alates USB-C ja Lightning digitaalväljunditest ning 3,5 mm TRS analoogväljundist. Olenemata sellest, kas töötad kaamerate, nutitelefonide, arvutite või tahvelarvutitega, on DJI Mic 2 tööks valmis. Stereofunktsioonid on saadaval iPhone’i ja enamiku Android telefonide jaoks ning võimaldavad taasesitada ka nutitelefonis, ilma et oleks vaja vastuvõtjat lahti ühendada.

Vastuvõtjal on ka spetsiaalne 3,5 mm TRS kõrvaklapiväljund, mis võimaldab reaalajas heli jälgida 3,5 mm kõrvaklappide abil.

Lihtne kasutamine puuteekraaniga
1,1-tolline OLED puuteekraan koos täppiskettaga tagab kiire juurdepääsu olulisele teabele, nagu helitugevus ja aku tase, pakkudes samal ajal täpseid parameetreid, nagu võimendus, helitugevus, heledus ja palju muud. Saavuta optimaalne heliseadistus võrratu kergusega.

Sisseehitatud mootoriga DJI Mic 2 saatja saadab selget haptilise tagasiside põhitoimingute ajal, nagu sisse- ja väljalülitamine, sisemine salvestamine, vaigistamine ja vaigistuse tühistamine ning müra vähendamise aktiveerimine või deaktiveerimine, hoides Sind seadme olekuga hõlpsalt kursis.

Magnetkinnitus
Saatjal on kasutajasõbralik klambriga disain, millel on magnetkinnitus, et neid oleks lihtne riiete külge kinnitada.

Kaasaskantav salvestusruum
Uue disainiga DJI Mic 2 kandekott on kompaktse ja klanitud disainiga ning mugava randmerihmaga, mis hõlbustab transportimist. See mahutab vaevata kõik mikrofonisüsteemi osad. Praktiline klapi disain tagab, et kõik tarvikud on korralikult organiseeritud, et tagada kiire ja probleemivaba juurdepääs.

Salvesti ja reaalajas varundus
Saatjal on 8 GB sisemälu, et salvestada kuni 14 tundi tihendamata 48 kHz 24-bitist heli. Ekspordi klippe kiiresti ja lihtsalt järeltöötluseks. Saatja toimib ka eraldiseisva diktofonina ja sobib ideaalselt heli varundamiseks filmimise ajal.

32-bitine ujuv sisemine salvestus
32-bitise ujuva sisemise salvestuse toega pakub DJI Mic 2 suurt dünaamilist ulatust, mis mitte ainult ei taga kvaliteetset salvestust, vaid kohandub ka keerukamate helikeskkondadega. See jäädvustab suurepäraselt kõiki hääle nüansse, alates vaiksetest sosinatest kuni tugevate detsibellide tasemeteni, nii et võid seda usaldada ebastabiilsete mürastsenaariumide korral ja suuremat paindlikkust järeltöötluses.

Juhtmevaba ja töökindel 250 m leviala
DJI Mic 2 pakub muljetavaldavat 250 m maksimaalset heliedastusulatust avatud, takistusteta ja ilma häireteta keskkondades, mis vastab tavapäraste stsenaariumide vajadustele, nagu otseülekanded, stuudiosalvestused ja välistingimustes salvestamised.

Lihtne kasutada kõikjal
DJI Mic 2-l on tugev häiretevastane võime, mis tagab usaldusväärse edastuse signaalitihedates keskkondades, nagu sagivad linnatänavad või rahvarohked kaubanduskeskused.

Pikk aku tööiga
Saatjal ja vastuvõtjal on muljetavaldav 6-tunnine tööaeg, mida saab laadimisümbrisega pikendada 18 tunnini (laadimiskarp ei kuulu komplekti), muutes selle ideaalseks otseülekannete ja videote tootmiseks. Lisaks saab nutitelefoniga ühendamisel vastuvõtja USB-C kaudu ühendada laadimiskaabliga, et laadida nii telefoni kui ka vastuvõtjat korraga.

Lai ühilduvus, Bluetooth ühendus
Ilma vastuvõtjata saab saatja Bluetoothi kaudu otse ühendada Osmo Pocket 3 või Osmo Action 4-ga.

Pärast Bluetoothi kaudu nutitelefoniga ühendamist töötab saatja ka kolmanda osapoole videosalvestustarkvaraga.

Vastuvõtja ühendub erinevate seadmetega
Vastuvõtja saab ühenduda paljude erinevate kaameratega ja sellel on sisseehitatud võimenduse eelseadistused, mis on kohandatud konkreetsete kaameramudelite jaoks, nii et saad lihtsalt valida kaamera kaubamärgi ja mudeli ühe puudutusega konfigureerimiseks ning salvestada suurepärast heli ilma liigse pingutuseta.

Samuti saab vastuvõtja ühendada telefoniga, et salvestamist otse saatjaga alustada/peatada, et pakkuda paindlikumat loomingulist kogemust.

Komplekti kuulub:
1 × DJI Mic 2 vastuvõtja
1 × DJI Mic 2 saatja (Shadow Black)
1 × 3,5 mm TRS kaamera helikaabel
1 × USB-C telefoniadapter
1 × Lightning telefoniadapter
1 × tuulekaitse
1 × magnetklamber
1 × splitter laadimiskaabel
1 × kandekott

Tehniline info (mikrofon):

 • Mikrofoni tüüp: Juhtmevaba mikrofonisüsteem
 • Suuna tüüp: Ringsuunaline
 • Sagedusdiapasoon: 50 – 20 000 Hz
 • Maksimaalne helitugevus (SPL): 120 dB
 • Bit Rate: 24 bit, 32 bit
 • Sampling Rate: 48 kHz
 • Tööraadius: 250 m
 • Sisemälu: 8 GB
 • Vooluallikas: Integreeritud liitium-ioon aku
 • Aku mahutavus: 360 mAh
 • Aku kestvus: 6 tundi (18 tundi koos laadimiskarbiga)
 • Mõõdud: 46,06 x 30,96 x 21,83 mm
 • Kaal: 28 g

Tehniline info (vastuvõtja):

 • Tööraadius: 250 m
 • Väljundid: USB-C, Lightning, 3.5 mm
 • Vooluallikas: Integreeritud liitium-ioon aku, kasutab kaamera akut
 • Aku mahutavus: 3250 mAh
 • Aku kestvus: 6 tundi
 • Laadimisaeg: 2 tundi 40 minutit
 • Mõõdud: 116 x 41,5 x 59,72 mm
 • Kaal: 200 g