DJI Ronin-M

Hind: 989.00 €
1299.00 €


Uskumatult kompaktne, uskumatult kerge
Kaaludes kõigest 2,3 kilogrammi mis on kõigest pool esimese DJI Ronin kaalust, on Ronin-M heas suuruses, et mahtuda näiteks sinu seljakotti ning kaasa võtta ükskõik kuhu. Vaatamata enda suurusele ja kaalule on see piisavalt tugev, et kanda kaameravarustust kuni 3,6kg kaalus.

Kiire seadistamine, täpne tasakaalustamine
Säästa aega ning alusta võtet 5 minuti jooksul pärast Ronin-M kokku panemist. Kinnita oma kaamera Ronin-M’le, pane see kiiresti ning lihtsalt tasakaalu ja lihtsalt vajuta nuppu. Uuenenud ATS (automaatne tasakaalustamise süsteem) tehnoloogia on täpsem kui kunagi varem ning tasakaalustab gimbali ilma lisatarvikuteta. Lihtne ja efektiivne.

Lihtne lahti võtta
Filmimine kitsastes oludes ei ole kunagi olnud nii lihtne. Ronin-M mahub praktiliselt igale poole. Ka selle transportimine on lihtsamast lihtsam. Pealmise käepideme saab lihtsalt eemaldada. See võimaldab Ronin-M kokku või lahti pakkida sekundite jooksul!

Uus magneesiumist kere
Sinu Ronin-M peab vastu ka kõige keerulisemates tingimustes. Oma uue magneesiumkerega on Ronin kerge ning jäik. Tänu sellele on filmimine lihtsam – keerulised liigutused ei olegi enam nii keerulised. Manööverdamine on täpsem kui kunagi varem tänu parandatud kerekonstruktsioonile.

SmoothTrack juhtimine
Isegi ühe operaatoriga võimaldab SmoothTrack tehnoloogia Ronin-M kasutajal filmida jälitusvõtteid sujuvalt ning stabiilselt. Kaamera vaatab intuitiivselt suunas kuhu kasutaja tahab, olles täiesti stabiilne, ükskõik kuidas kasutaja ka ei liigu. SmoothTrack on täiesti seadistatav ning seda saab lukustada ka näiteks ühele ainsale teljele, et välistada kaamera üles-alla liikumine jooksuvõtete ajal.

Lõputud võimalused, üks paindlik lahendus
Enne Ronin-M võis mõni võte tunduda täiesti võimatu. Ei ole midagi võimatut, on vaid valed vahendid. Ronin-M võimaldab lülitada kolme võtterežiimi vahel muutmata ühtegi teist seadet või vajades mitut operaatorit.
Alumine režiim: kõige traditsioonilisem võtte-režiim, kus kaamerat hoitakse kaamerat enda rinna kõrgusel.
Ülemine režiim: filmi enda silmade kõrguselt või isegi kõrgemalt, pöörates Ronin-M’i selliselt, et sa hoiad gimbalit alt, mitte enam ülalt. See võimaldab filmida üle inimeste peade või näiteks auto katuseluugist välja ulatudes.
“Kohvri”-režiim: filmides kitsastes kohtades või liikudes siseruumis on see režiim parim. Keera gimbal vertikaal-asendisse ning hoia seda käes nagu kohvrit. Võte on ikka veel stabiilne, lihtsalt liigelda on väga mugav.

Pikk akukestus
Filmi terve päev – kuni kõik võtted on tehtud. Ronin-M intelligentne aku peab vastu ka 6-tunnise võttepäeva. Akut ei ole võimalik üle laadida ning samas suudab ta hoida kõikide enda elementide pinged võrdsed. Alles jäänud pinget kuvatakse nii LED-tuledega aku peal kui ka rakenduse kaudu täpsemalt.

Võimsad mootorid, täpne juhtimine
Ehitatud arvestusega, et seda kasutatakse kõige nõudlikemate klientide poolt on Ronin-M varustatud võimsate harjasteta mootoritega, mis tagavad ülima täpsuse ning jõudluse. Tänu kõrgele kvaliteedile ei tekita mootorid asjatut vibratsiooni.

Vaikne režiim
Fimides siseruumides või kitsastes oludes on uus Silent mode loodud selleks, et vähendada mootorite tehtavat müra peaaegu olematuseni. Ronin-M stabilisatsiooni algorütmid muutuvad hetkega, keskendudes sellele, et mootorite potensiaalne müra ei kostuks ka kõige tundlikumasse mikrofoni.

  • Toetab kuni 3,6 kilost raskust
  • Täpne juhtimine: kõrvalkalle ±0,02°
  • Tööriistavaba tasakaalustamise süsteem
  • Aku tööaeg kuni 6 tundi ühelaadimisega
  • Komplektis kaks akut
Teine operaator võimatute võtete jaoks
Filmi ükskõik mida ükskõik kuidas kui sul on võtta tiene operaator, kes saab juhtida puldist kaamera liikumist samas kui esimene opreaator liigub kaameraga ringi. Saavuta võimatut! Kaks meest on ikka kaks.

Kinnitub kõigele
Ronin-M kinnitub enda kiirkinnitussüsteemiga lihtsalt enimlevinud pesadesse. Eemalda pealmine kang sekunditega ning kinnita Ronin kraana, statiivi või tegelikult – ükskõik mille külge.

Anna voolu!
Eraldiseisev voolu jagamisboks hoiab juhtmed korrastatud, sest võimaldab anda voolu kõikidele sinu seadmetele. Kaks reguleeritud 12V P-pesa, üks 500mAh USB-pesa ja DJI Lightbridge ühendused võimaldavad sul ühendada kõik vajalikud seadmed.

Üks BlueTooth rakendus – võimaluste meri
Muuda seadeid jooksvalt (sõna otseses mõttes) DJI Assistant rakendusega, mis on lihtne ning ühendub sinu Ronin-M’ga üle BlueToothi. Automaatne kalibreerimine, vajalike seadete muutmine või lihtsalt seadme töö monitoorimine – see on kõik olemas.

Tulevikukindel uuendatav püsivara
Et ka kõik uued võimalused sinuni jõuaks saab Ronin-M tarkvara uuendada ning see on imelihtne. Lae DJI kodulehelt alla uus tarkvara ning seade oleks nagu uhiuus.