Fujinon XF 23mm f/1.4 R LM WR

Hind: 949 €

Kauba peale Fotoluksist:

  • 1-aastane lisagarantii (väärtus 59€) (eraisikule 3 aastat, juriidilisele isikule 2 aastat)

Jagage oma visiooni

Fujinon XF 23 mm f/1.4 R LM WR pakub inimsilmale sarnast vaatevälja, muutes selle ideaalseks objektiiviks mis tahes loomingulise nägemuse edastamiseks. See on objektiiv, mis aitab teistel mõista teie maailmapilti.

Ideaalne tänaseks, valmis homseks
Parima kvaliteedi saavutamine nõuab optiliste aberratsioonide täpset kontrolli. XF 23 mm f/1.4 R LM WR kasutab sfäärilise ja aberratsioonide  summutamiseks kahte asfäärilist läätseelementi, lisaks kolme ED objektiivielementi kromaatilise aberratsiooni vähendamiseks. Tulemuseks on suurepärane kõrge eraldusvõime praegustele ja tulevastele põlvkondadele.

Täiusliku tasakaalu saavutamine
Optimaalne pildikvaliteet ei tohiks olla kaasaskantavuse arvelt. XF 23 mm f/1,4 R LM WR ühendab need kaks ideaalselt, andes suure eraldusvõimega tulemusi ja kaaludes vaid 380 g – see teeb sellest kergesti kaasaskantava kaaslase kõikjal, kuhu lähete.

Nautige lähedast kontrolli
XF 23 mm f/1,4 R LM WR teravustab kuni 19 cm kauguselt. Kasutage seda mitmekülgsust dünaamiliste lähivõtete loomiseks, kontrollides täpselt nii esiplaani kui ka taustaelemente.

Ideaalne ettearvamatutele hetkedele

Parimad pildid juhtuvad siis, kui me neid kõige vähem ootame, mistõttu on XF 23 mm f/1.4 R LM WR uus sisemine teravustamismehhanism. Kiire, peaaegu vaikse lineaarmootoriga juhitav, nautige kohest reageerimist ja täpseid tulemusi. Need ettearvamatud hetked muutuvad eluaegseteks mälestusteks.

Muutke iga hetk meistriteoseks
Olenemata sellest, kas päike paistab või taevas on pilvine, on XF 23mm f/1.4 R LM WR valmis muutma iga olukorra potentsiaalseks meistriteoseks. Ilmastikukindlad tihendid kogu objektiivi konstruktsioonis tõrjuvad tolmu ja niiskust, võimaldades tal vaevata töötada kuni -10°C. Lihtsamalt öeldes ei tohiks ilmastiku elemendid teie järgmist suurepärast pilti takistada.

  • Sobivus: Fujifilm X seeria hübriidkaamerad
  • Ehitus: 15 elementi 12 grupis
  • Stabilisaator: Puudub
  • Filtrikeere: 82 mm
  • Ilmastiku- ja tolmukindel