Fujinon GF 35-70mm f/4.5-5.6 WR

Hind: 499 €

Kauba peale Fotoluksist:

  • 1-aastane lisagarantii (väärtus 59€) (eraisikule 3 aastat, juriidilisele isikule 2 aastat)

Kompaktne ja kerge GF 35–70 mm f/4,5–5,6 WR pakub täiuslikku objektiivi GFX-süsteemile ja annab pilditegijatele võimaluse luua uusi sügavuse ja detailide tasemeid. Nüüd saate täiuslikult säilitada iga unustamatu mälestuse, nii et see kestab kogu elu.

Meie kõige kaasaskantavam GF suumobjektiiv
GF 35–70 mm f/4,5–5,6 WR on GF-objektiivide jaoks esmakordne, kuna see on sissetõmmatava disainiga, mis muudab selle uskumatult kaasaskantavaks. Lihtne paigaldada igasse kotti, kaalub vaid 390 g, nii et te ei soovi seda kunagi koju jätta. Need kompaktsed mõõtmed ei piira loovust. 35-70 mm vahemik sobib hästi paljudele objektidele, pakkudes kaadrite mitmekülgsust ja peaaegu piiramatut loovust.

Võimas jõudlus

Keskformaat sensorite suumobjektiivid ei ole väiksemad ega kergemad kui GF 35–70 mm f/4,5–5,6 WR, kuid pildikvaliteedis pole siiski mingeid kompromisse. Nagu kõik teised GF-objektiivid, on suuteline see kompaktne suum jäädvustama üle 100 MP pilte, nii et saate salvestada elu suures formaadis ja nautida kõiki sellega kaasnevaid silmapaistvaid optilisi eeliseid. Teie mälestused ei näe kunagi nii head välja!

Võta vastu kõik väljakutsed
See mitmekülgne suum võimaldab teil vastata looduse väljakutsetele objektiiviga, mis on selleks puhuks valmis. See mitmekülgne suum võimaldab teil oma loovust proovile panna mis tahes tingimustes. See tõrjub enesekindlalt tolmu ja niiskust, olenemata sellest, kas töötate tugeva vihmaga või rannikul, ning töötab vaevata temperatuuril kuni -10°C.

  • Sobivus: Fujifilm G seeria kaamerad
  • Ehitus: 11 elementi 9 grupis
  • Stabilisaator: Puudub
  • Filtrikeere: 62 mm
  • Ilmastiku- ja tolmukindel