Kowa vaatetoru TSN-88A Prominar 25-60x

Hind: 3499.00 €


25–60-kordse suumiga Kowa vaatetoru TSN-88A Prominar

Täpne fookus

Kahe teravustamise süsteem on üks meie lipulaevaks oleva vaatetoru põhifunktsioone, vaatetoru on kõrgetasemeliselt konstrueeritud, et tagada ülim kontroll, TSN-88A Prominar pole erand. Töö on veatu ja täpne, kiire teravustamine võimaldab kiiret tegevust, et tuua objekti detailid lähedale vaid mõne sujuva suumipöördega, samal ajal kui peen teravustamine tagab sõrmeotsa täpse juhtimise, pakkudes ülimat teravustamistäpsust.

Ühilduvus

Ristühilduvus on kõigi Prominari vaatetorude põhiomadus. TSN-88 Prominar tarvikukrae ja bajonettkinnitus ühildub 100% meie Kowa Systemi tarvikute valikuga, mis annab teile juurdepääsu vahetatavatele okulaaridele ja tarvikutele, luues tõeliselt paindliku optilise tööriista, mida saab kasutada paljudes rakendustes. Objektiivi korpus võimaldab ühendada meie Prominari okulaarid, sealhulgas 25-60x TE-11WZ II lai suum ja ülilai 35x TE-80XW.

Kui teil on varasemast TSN-880/770 okulaare – võite olla kindel, need sobivad ja töötavad ideaalselt TSN-88 Prominariga. Lisage EX-16 1,6-kordne konverter, et vaadta veelgi kaugemale, samuti saatee kinnitada uusimad nutitelefonid ja digikaamera korpused meie hõlpsasti kasutatavate digiskoop-adapteritega supertelefoto pildistamiseks. Kinnitage isegi astronoomilised okulaarid ja nihutage selle planeedi piirid järgmisele tasemele.