Macro Ring Lite MR-14EX II

Hind: 629.00 €


Ringvälgu disain võimaldab väikeste objektide ühtlast valgustamist – täiuslik metsiku looduse fotograafidele, kes pildistavad lilli ja putukaid, ning teaduslikes rakendustes töötavatele spetsialistidele. E-TTL II särimõõtmine muudab täpsed välgusärid lihtsaks.

  • Hajumisnurk: 80° vertikaalselt, 80° horisontaalselt
  • Töörežiimid: normaal-laadimine, kiirlaadimine, kontrollvälge, proovivälge, eelvälgutus
  • Särinihutus: automaatne, manuaalne välklambilt valitav, manuaalne läbi kaamera
  • Säri lukustus: jah
  • Valgustemperatuuri info: jah
  • Toide: 4x AA akut/patareid. Ühilduv CP-E4 vooluallikaga

Varju juhtimine
Kahte välgutoru saab eraldiseisvalt kuue võimsusastme ulatuses varieerida, võimaldades erinevaid valgustamisstiile. Kasutage mõlemat toru võrdselt, et luua varjuta efekt, või muutke üks toru teisest heledamaks, et vähendada tekstuure rõhutavat valgust. Macro Ring Lite MR-14EX II välgupead saab pöörata objektiivi ümber, võimaldades domineerival valgusallikal igast nurgast valgustada.

Suur jõudlus
Võimas väljund juhtarvuga 14 (ISO 100, m) võimaldab kasutada väikest ava maksimaalseks teravussügavuseks, kui pildistate lähedalt. Värvustemperatuuri teave edastatakse kaamerasse pildistamise ajal, aidates optimeerida automaatset valge tasakaalu. Macro Ring Lite MR-14EX II on täisvõimsusel laengu vallandumise järel juba 5,5 sekundi pärast uuesti töövalmis. Isepuhastuv välgutugi ja kaherealine elektrooniline edastamine tagavad hea ühenduse kaameraga.

Ühildumine teiste välkudega
Välku Macro Ring Lite MR-14EX II saab kasutada optilise juhtmevaba juhtvälguna mitme välguga seadistuses, sel juhul viiakse Speedlite’i välgud orivälgu režiimi. See on kasulik näiteks siis, kui kasutate teist välku tagaplaani valgustamiseks.

Uuenduslik disain
Macro Ring Lite MR-14EX II välku on võimalik juhtida, kasutades EOS-kaamera juhtnuppe, või lihtsasti loetava punktmaatriksekraani kaudu. Hele LED-lamp muudab teravustamise ja kompositsiooni loomise nõrgas valguses lihtsamaks ning kohandatud sätted võimaldavad funktsioone isikupärastada.