Manfrotto kiirkinnitusplaat MVAQR-GIM-PLATE Qr GimBoom

Hind: 29.90 €


  • Kerge ja kompaktne tasandusplaat Manfrotto Gim-Podile
  • Ühildub MOVE kiirkinnitussüsteemiga
  • Valmistatud anodeeritud, töödeldud alumiiniumist
  • Universaalne 3/8″ ja 1/4″ kruvikinnitus

MOVE on esimene kiirkinnitussüsteem, mis võtteplatsil tempot juurde annab ja varustuse vahetamise lihtsaks teeb. Selle eesmärk on vähendada seisakuid statiivide ja stabilisaatorite vahel vahetamisel kiires ja loomingulises keskkonnas. Selle revolutsioonilise süsteemi tuumaks on alus ja plaat, mis loob universaalse ühenduse. Tänu oma ainulaadsele mitmekülgsusele ja paindlikkusele saab MOVE töötada paljude toodetega, sealhulgas uuendusliku Gim-Podiga.

GimBoom plaat on oluline komponent, mis tagab Gim-Podile paigaldatud MOVE kiirkinnitusssüsteemi õige tööasendi. See töötab tasandusplaadina, mida saab kasutada iga kord, kui Gim-Podi kasutad.

MOVE plaat on valmistatud anodeeritud, töödeldud alumiiniumist ning tänu standardsele 3/8″ ja 1/4″ ülemisele kinnituskruvile on see äärmiselt mitmekülgne ning seda saab paigaldada koos Gim-Podi ja paljude erinevate seadmetega.

See uuenduslik plaat ühendab praktilisuse suure jõudlusega, sellel on pöörlemisvastane tihvt, mis tagab tugeva ühenduse mis tahes tugede, statiivide või stabilisaatoritega.