Manfrotto kiirkinnitussüsteem MOVE MVAQR

Hind: 99.90 €


MOVE on esimene kiirkinnitussüsteem, mis võtteplatsil tempot juurde annab ja varustuse vahetamise lihtsaks teeb. Selle eesmärk on vähendada seisakuid statiivide ja stabilisaatorite vahel vahetamisel kiires ja loomingulises keskkonnas. Universaalne kiirkinnitussüsteem, täielik ühilduvus paljude erinevate seadmetega.
Move komplekt koosneb kahest osast. Esimene osa kinnitatakse kas otse kaamera alla või kaamera ja statiivipea komplekti alla. Teise osa saab kinnitada kasutatavate tarvikute peale. Kahe lukustatava Quick Release Catcheri aluse abil saab lukustava Quik Release alusplaadiga varustatud kaamera koos videopeaga statiivil küljest lukust vabastada ja kohe sliderile üle viia ning uuesti oma kohale lukustada.
  • Lihtsalt aseta paigale, et süsteem lukustada ja naudi 360° vabadust!
  • X LOCK süsteem maksimaalse jäikuse tagamiseks
  • Unikaalne täielik ühilduvus tänu universaalsetele kinnitustele
  • Kerge ja tugev korpus kannab kuni 20 kg
  • Valmistatud anodeeritud, töödeldud alumiiniumist
Selle revolutsioonilise süsteemi tuumaks on alus ja plaat, mis loob universaalse ühenduse. Aluse läbimõõt on 60 mm ja sel on standardne 3/8” keere, mis on väga mitmekülgne ja töötab erinevate tugikombinatsioonidega (statiiv, liugur, üksjalg jne).

Plaadil on standardne 3/8″ ja 1/4″ ülemine kinnituskruvi, et tagada lihtne ühendamine paljude erinevate seadmetega. Sellel on ka pöörlemisvastane tihvt, mis töötab ohutult ja kindlalt kõigis pildistamisasendites. Lisades alused erinevatele tugedele ja plaadi kaamerale, saad kiiresti ühest seadistusest teise liikuda, ilma et peaksid aega tegema erinevate plaatide lahti ja kinni kruvimiseks.

MOVE on valmistatud anodeeritud, töödeldud alumiiniumist, nii et see on piisavalt tugev, et tulla toime muljetavaldava kandevõimega kuni 20 kg. Oma õhukese disaini ja 220 g kaaluga on see ka kõige kergem kiirkinnitussüsteem turul.

Manfrotto uus X LOCK süsteem suurendab kogu komplekti jäikust kinnituspunktis tänu oma intuitiivsele keeratavale lukustusmehhanismile.

MOVE ei ole lihtne universaalne ühendus, vaid uuenduslik toode kõigile, kes soovivad parandada oma tööefektiivsust ja loomingulist ulatust.