Manfrotto statiivikomplekt Element MII Mobile BT MKELMII4BMB-BH

Hind: 159.00 €


Manfrotto Element MII kollektsioon on ideaalne valik nii hobifotograafile kui edasijõudnule – see sobib truuks kaaslaseks nii kompakt-, hübriid-, kui peegelkaameratele, kandes kergusega kuni 8 kg raskust.

Manfrotto Element MII Mobile BT komplekt sobib ideaalselt ka nutifotograafiaks – statiiviga on komplektis universaalne nutitelefonihoidik ning Bluetooth kaugjuhtimispult. MCLAMP telefonihoidikul on kaks 1/4″ keeret, mis võimaldavad telefoni statiivile kinnitada horisontaalselt või vertikaalselt. Adapter sobib kasutamiseks telefonidega, mille laius on kuni 84 mm. Kui telefon on adapterisse sisestatud, hoiavad selle pehmete silikoonpadjanditega haarad seadet kindlalt kinni. Bluetooth distantspäästik võimaldab nutitelefoni kaamerarakendust juhtida üle Bluetooth ühenduse lausa 27,5 meetri kauguselt. Pulti on väga lihtne kasutada – ühendamiseks ei ole vaja mingeid spetsiaalseid rakendusi, lihtsalt ühenda see Bluetoothi kaudu oma telefoniga ning pildistamiseks vajuta nupule.

Element MII on on rahakotisõbralik, kompaktne ning töökindel alumiiniumsulamist statiiv, mille pikendatav kesksammas kõrgub kuni 160 cm pikkuseks ning pakib kokku kõigest 42,5 cm pikkuseks. Tänu kompaktsele disainile on seda eriti mugav kaasas kanda ning läbimõeldud disain tagab samas stabiilsuse ja hõlpsa käsitsetavuse.

Statiivi jalad on eraldi reguleeritavad kolme nurga all, võimaldades seeläbi asendit igat pidi reguleerida ka ebatasastel pindadel. Seejuures tagab Twist Lock lukustussüsteem, et jalgade fikseerimine käib kiirelt ja lihtsalt.

Kergele kaalule vaatamata on Element MII statiiv valmis ka olukordadeks, mil vajad raskemat statiivi – näiteks tugeva tuule käes. Selleks puhuks on kesksamba alumises otsas konks, kuhu saab kinnitada lisaraskust ja seeläbi statiivi stabiilsemaks muuta.

Sujuvaks kadreerimiseks kuulub statiivikomplekti alumiiniumist kuulpea, millel on kahekordne lukustussüsteem, mis tagab eriti täpse ja kindla kadreeringu. Kuulpea on varustatud ka 200PL-PRO kiirkinnitusplaadiga, mille kummeeritud detailid hoiavad kaamerat paigas isegi kõige suurema kalde all.

Komplektis: statiiv, statiivipea, kiirkinnitusklamber, nutitelefoni adapter, kaugjuhtimispult, kandekott.

Statiiv:
  • Materjal: Alumiinium
  • Maksimaalne töökõrgus: 160 cm
  • Pikkus kokkupakitult: 42,5 cm
  • Kandevõime: 8 kg
  • Jalasektsioonide arv: 4
Pea:
  • Materjal: Alumiinium
  • Kandevõime: 8 kg
  • Kiirkinnitusplaat: 200PL-PRO