Nikkor Z 40mm f/2 SE

Hind: 349 €

 

Retro disainiga valgusjõuline 40 mm objektiiv
See 40 mm f/2 eriväljaanne on enamat kui objektiiv – see on pildistamisstiil. Objektiivi kompaktne, käepärane ja klassikaline disain muudab iga Z bajonetiga kaamera veelgi kaunimaks. Kombineerides seda valgusjõulisuse, ilusa hägustatud tausta ja loomuliku vaatenurgaga saad 40 mm normaalobjektiivi, mis on tõepoolest eriline.Kasulik nõrgas valguses pildistamisel
Jäädvusta hämarates olukordades meeleolu selgelt ja tervalt, kasutades kiiremat säriaega ja f/2 ava, et talletada tegevused heledust ohverdamata.

Mine veelgi lähemale
Lähim teravustamiskaugus on kõigest 29 cm – tänu sellele saad jäädvustada ka väiksemaid detaile. Objektiiv on täiuslik toidu, taimede jpm pildistamiseks.

Dramaatiline sügavus
Too subjekt välja kaunilt hägustatud tausta abil. F/2.0 ava ja 9 labaga ümar objektiiviava võimaldavad loomulikuna paistvat bokeh-efekti.

Kerge disain
Kuna objektiiv kaalub kõigest 170 grammi, võid unustada, et see üldse kaasas on. Võta see endaga kaasa kas põhiobjektiivina või kerge lisaobjektiivina.

Suurepärane videoteks
Tänu loomulikule vaatenurgale, minimaalsele focus breathing’ule, vaiksele autofookusele, 9-labalisele diafragmale ja käepärasele disainile sobib NIKKOR Z 40mm f/2 SE suurepäraselt igat tüüpi videoteks – alustades vlogidest kuni kinolike filmideni.

Kiire ja usaldusväärne teravustamine
STM teravustamismootor töötab ülikiirelt ja peaaegu hääletult – pole vahet, kas kasutad silmatuvastusega autofookust või jälgivat režiimi.

Kohandatav juhtimine
Juhtrõngast saad vastavalt vajadusele kohandada. Kasuta seda kas täpseks käsitsi teravustamiseks või reguleeri hoopis ava, ISO või särikompensatsiooni.

Vastupidav tolmule ja pritsmetele
Objektiiv on disainitud nii, et vältida tolmu ja veepiiskade sattumist Sinu ja suurepärase pildi vahele.

  • Sobivus: Nikoni täis- ja poolkaader hübriidkaamerad
  • Bajonett: Nikon Z
  • Ehitus: 6 elementi 4 grupis
  • Diafragma lamellide arv: 9
  • Stabilisaator: Puudub
  • Filtrikeere: 52 mm
  • Tolmu- ja pritsmekindel