Nikon D850 + Sigma 60-600mm f/4.5-6.3 Sports

Hind: 4699 €
4869 €

 

Kauba peale Fotoluksist:

Nikon D850 kiire ja ülisuure eraldusvõimega FX-formaadis sensor kasutab efektiivset 45,7-megapikslilist eraldusvõimet, et luua detailirikkaid 45,4-megapikslilisi faile. Printige ülisuure eraldusvõimega pilte ülisuurtes formaatides. Filmige tõelisi täiskaadrilisi 4K-videoid. Tagantvalgustusega CMOS-anduril ei ole optilist madalsagedusfiltrit ja see sisaldab kiibile paigutatud vahedeta mikroläätsesid ning peegeldusvastast kattekihti. Sissetulev valgus jõuab paremini fotodioodideni, mis tagab erakordse detailsuse ja uskumatu dünaamilise ulatuse. 153-punktine automaatse teravustamise süsteem, mis on pärit D5-lt, tagab üliterava teravustamise ja laia teravussügavuse, mida on vaja ülisuure eraldusvõimega täiskaadris piltide jaoks.

Kasutage parimat kiiruse, detailide ja täpsuse kombinatsiooni, et auhinnaväärilist hetke tabada. Suurima eraldusvõimega salvestab valangukiirusega kuni 9 kaadrit sekundis. Erakordne automaatne teravustamine.
Parima võimsuse ja vastupidavuse kombinatsiooniga saate jäädvustada kõik ülitähtsad hetked. Kaamera D850 pildistab kiirusega 7 kaadrit sekundis. Või saate pildistada kiirusega 9 kaadrit sekundis, kui kasutate valikulist mitme toiteallikaga akukomplekti MB-D18, kuhu on sisestatud aku EN-EL18B (kasutatakse kaameras D5). Saate suurima eraldusvõimega pilte isegi siis, kui pildistate RAW-vormingus, ja kaamera D5 aku võimaldab ühe laadimisega teha kuni 1840 võtet (üksikkaadri vabastusrežiimis, CIPA standardite alusel). Spetsiaalne automaatse teravustamise protsessor tagab välkkiire objekti tuvastamise, kui pildistate suure kaadrite arvuga sekundis: isegi väheses valguses suure kiirusega liikuvaid objekte suudetakse märkimisväärse täpsusega jälgida. Kaamera kaks mälukaardi pilu võimaldavad korraga kasutada UHS-II SD-kaarti ja XQD-kaarti – see on kiireim võimalik kombinatsioon.

Paljastage ka kõige pimedamates stseenides ja kõige tumedamates varjudes olevad detailid. Oma klassi parim ISO-vahemik 64–25 600, mida saab laiendada ISO-vahemikuni 32–102 400 (võrdväärne).
Võimaldab kõrge ISO-ga peaaegu müravabalt pildistada ja tagab erakordse täpsuse isegi peaaegu pimedas. Kiire pilditöötlusprotsessor EXPEED 5, mis on pärit D5-lt, tagab märkimisväärse pildikvaliteedi kogu erakordselt laia ISO-vahemiku ulatuses. Tundlik automaatse teravustamise süsteem töötab kõikides fookuspunktides erakordse täpsusega kuni –3 EV ja keskpunktis täpsusega kuni –4 EV (ISO 100, 20 °C). 180 000-piksliline RGB-andur ja täiustatud stseenituvastussüsteem tagavad suurepärased tulemused kuni tasemeni –3 EV.

Töövõime on kõige tähtsam. Suurepärasteks tulemusteks kasutage ülisuure eraldusvõimega pildistamisvõimsust, mis võimaldab igas keskkonnas pildistada ja mida saab iga olukorra kohaselt reguleerida.
Loominguline paindlikkus. Vastupidavus. Täpsus. Kaamera D850 mitte ainult ei pildista, vaid viib ka täiuslikkuse täiesti uuele tasemele. Saate veatu pildikvaliteedi nii RAW-vormingus suurte, keskmiste kui ka väikeste failiseadetega pildistamisel. Nii kaameral kui ka valikulisel mitme toiteallikaga akukomplektil MB-D18 on ilmastikukindlad tihendid, mis võimaldavad teil igal pool kauem pildistada. See on ühtlasi ka esimene digitaalne üheobjektiiviline peegelkaamera, millel on kaamerasisene mitmikpildi režiim, mis tagab suure teravussügavusega erakordselt teravad pildid.

Hääletu pildistamisrežiimiga saate imepäraseid kaadreid majesteetlikest metsloomadest nende loomulikus keskkonnas.
Töötage reaalajavaates pildistades märkamatult ja absoluutse täpsusega. Hääletu pildistamine kasutab kaamera elektroonilist katikut nõelteravate 45,4-megapiksliste piltide tegemiseks mehaanilise hägususeta kiirusega 6 kaadrit sekundis. Ja kui jälgite äärmiselt kiireid objekte, saate pildistada hääletult eraldusvõimega 8 MP kiirusega kuni 30 kaadrit sekundis.

Fenomenaalne teravustamine
Teie keskendute kompositsioonile. D850 end tõestanud 153-punktiline automaatse teravustamise süsteem hoolitseb täpsuse eest. Grupeeritud ala automaatse teravustamise režiimiga saate kasutada kiiret jäädvustamist ja hämmastavat tausta isoleerimist. Kasutage ruumilist kalkeerimist isegi väikeste või kiiresti liikuvate objektide jälgimiseks absoluutse täpsusega – igasuguses valguses. Saate pildistada reaalajavaates koondatud automaatse teravustamisega, keskendudes lähivõtte objekti väikesele piirkonnale, näiteks lille südamikule või putuka tundlale. 8 cm suuruse kallutatava puuteekraani abil on võimalik plaanida ja saavutada täiuslik nurk. Olenemata sellest, kas pildistate mäenõlval või vaid mõne sentimeetri kaugusel tegutsevast putukast, NIKKORI objektiivide legendaarne lahutusvõime tagab imepärase selguse.

Suurepärased pulmaportreed pole mingi juhus. Kaamera täiustatud stseenituvastussüsteem ja raadio teel juhitav valgustus tagavad imepärase paindlikkuse.
Iga hetk on jäädvustatud nii, nagu kavatsesite. Hoiate asja täielikult oma kontrolli all, alates naeratavate nägude merest kuni esimese tantsuni. D850 on pärinud mõõtmisanduri ja täiustatud stseenituvastussüsteemi D5-lt. Tähelepanuväärne näotuvastus rühmastseenides annab teile vabaduse väljendada nende klassikaliste pulmakaadrite ilu. Täiustatud automaatse valge tasakaalu režiimid võimaldavad õrnade värvide ja nahatoonide hämmastavalt täpset reprodutseerimist. Nikoni tunnustatud täiustatud juhtmeta valgustussüsteem võimaldab kujundada stseeni täpselt soovitud viisil.

Tehke oma loovale visioonile au.
Ülilaiad nurgad ja kaunilt väike teravussügavus: D850 jäädvustab iga stseeni imepärase detailsusega. Saate salvestada täiskaadrilisi 4K-/UHD-videoid kiirusega 30p ja täis-HD-videoid taasesituse kiirusega kuni 120p. Kiibile paigutatud vahedeta anduri ehitus muudab FX-formaadis andurisse sattuva valguse maksimaalseks, võimaldades palju suuremat dünaamilist ja hämmastavalt laia ISO-väärtuste vahemikku. Kiire protsessor EXPEED 5 tagab kaunilt puhtad failid, mis on tähelepanuväärselt müravabad, muaree ja värvimoonutusteta. Kaameraga saab filmida aeglustatud 4K-videoid. Ja anduri efektiivsed 45,7 megapikslit võimaldavad luua pärast kaamera intervalltaimeriga pildistamisseanssi järeltöötluses imetabaseid aeglustatud 8K-videoid.

Komplektis: kaamerarihm AN-DC18, korpuse kaas BF-1B, pildiotsija okulaar DK-17F, liitium-ioonaku EN-EL15a, HDMI/USB-kaabli klamber, akulaadija MH-25a, USB-kaabel UC-E22, Sigma 60-600mm f/4.5-6.3 DG OS HSM Sports objektiiv.

Rohkem infot tootja kodulehel>>>

  • Maksimaalne pildisuurus: 8256 × 5504px
  • Failitüübid: NEF (RAW) 12 või 14 bitti, JPEG, MOV, MP4
  • Säriaeg: 1/8000 kuni 30 s EV-sammudega 1/3, 1/2 või 1, pirn, aeg, X250
  • Fookuspunktide arv: 153 fookuspunkti, millest 55 või 15 on valimiseks saadaval
  • Videorežiim: 3840 × 2160 (4K UHD); 30p (progressiivne), 25p, 24p; 1920 × 1080: 60p, 50p, 30p, 25p, 24p; 1280 × 720: 60p, 50p; 1920 × 1080 (aegluubis): 30p × 4, 25p × 4, 24p × 5Tegelikud kaadrikiirused 60p, 50p, 30p, 25p ja 24p puhul on vastavalt 59,94, 50, 29,97, 25 ja 23,976 kaadrit sekundis; kvaliteedi valik on saadaval kõikide suurustega välja avatud 3840 × 2160 (kui kvaliteet on fikseeritud „kõrge” peale) ja 1920 × 1080 aegluubi puhul (kui kvaliteet on fikseeritud „normaalse” peale)
  • Kere kaal: Ligikaudu 1005g koos aku ja XQD mälukaardiga