Nikon Monarch HG 8×30

Hind: 949.00 €
999.00 €


MONARCH HG 8×30 binoklitega saate tuua looduse lähedale ja samas liikuda kerge varustusega.

Kuna välja tasandusobjektiivi süsteem võimaldab laia vaatevälja äärest ääreni teravust, on linnuvaatlusel, looduse nautimisel või linnas arhitektuuri uurimisel näha ka kõige pisemad detailid. Eriti madala dispersiooniga klaas (ED-klaas) tagab kontrastse ja kõrge lahutusega pildi ning dielektrilise peegeldusega mitmekihiline prismakate loob väljapaistvalt ereda vaate. Need koos tagavad, et kogete värve nii loomulikult, et see paneb hinge kinni hoidma. Ja see kõik asub vee- ja udukindlas magneesiumsulamist korpuses, mis kaalub vaid 450 g.

Et teil oleks liikvel olles kõrge optiline jõudlus, valige peen ja kompaktne MONARCH HG 8×30.

ESMAKLASSILISELT TERAV OPTIKA JA LAI VAATEVÄLI
Kui vajate eriti täpset optikat, mis asub kergekaalulises ja lihtsalt kantavas korpuses, siis MONARCH HG 8×30 on täpselt see, mida otsite. Tänu välja tasandusobjektiivi süsteemile, mis kompenseerib välja kõverust, on võimalik kogeda laia vaatevälja (60.3°) ja näha iga väikest detaili kuni ääreni välja. Lindude tuvastamine puhkehetkel või lendamas, rannikul või mägedes oleva looduse uurimine või siis iidsete varemete ja moodsate ehituste peenete detailide vaatlemine muutub imelihtsaks ning kõik see jõuab vaatajani väljapaistva selgusega.
SUUREPÄRASED NING LOOMULIKULT TÄPSED VÄRVID
Loodus ärkab ellu, kui seda on võimalik imetleda oma tõelistes värvides. Eriti madala dispersiooniga klaas (ED-klaas), mis korrigeerib kromaatilisest aberratsioonist tingitud värvivarjud, muudab selle reaalsuseks ning näitab teile pilti, mis on kontrastiderikas ja suure eraldusvõimega ning täis elutruusid värvinüansse. Kõigil läätsedel ja prismadel on kvaliteetne mitmekihiline kate, mis koos katusprismal oleva dielektrilise peegeldusega mitmekihilise prismakattega suurendab peegeldusvõimet, et parandada valgusläbivust väljapaistva ereduse ja loomulikult täpsete värvide saavutamiseks. Kui objektiivi valgusläbivus on 92% või suurem, on pilt alati väljapaistvalt hele ja terav. Linnuvaatlusel võite kindel olla, et tuvastasite õige värvi, linnas puhates saate nautida fassaadide värvierinevusi ning matkates ja purjetades näete kaugeid paljandeid või rannikut nende elusates värvides.

MUGAV KAASAS KANDA JA LOODUD KASUTAMISEKS KÕIGIS ILMASTIKUTINGIMUSTES
MONARCH HG 8×30 binoklite kompaktse ehituse juures pole tehtud ühtegi järeleandmist – kogu esmaklassiline optika, mida teil vaja läheb, on paigutatud kergesse, kuidas samas tugevasse korpusesse. Elegantne magneesiumsulamist korpus kaalub ainult 450 g, mis on ühtlasi vee- ja udukindel, et pidada vastu ka kõige karmimates tingimustes. Lämmastikuga täidetud korpus peab vastu veesurvele sügavusel kuni 5 m kuni 10 minuti vältel ja hoiab ära udu tekkimise optilise süsteemi sees ka madala rõhuga keskkondades kõrgustel kuni 5000 m. Samuti on objektiivi läätsed ja okulaarid suurema vastupidavuse saavutamiseks kaetud kriimustuskindla kattega. Need on binoklid, mida on rõõm terve päev kaasas kanda ning mis on oma suuruse kohta üllatavalt kvaliteetse pildiga.
MITMEOTSTARBELINE MEISTERLIKKUS LIHTSAKS VAATLUSEKS
Soovite saada ülevaadet maastikust või leida pildistamiseks loomi ja linde? Kuhu iganes te ka satute, MONARCH HG 8×30 binoklid on teile mitmekülgseks kaaslaseks. Need aitavad teil ereda ja laia vaatevälja abil leida üles objekti, et saaksite piisava kindlustundega pildistamist ette valmistada. Samuti sobivad need mistahes vabaaja harrastuseks nii kodus kui välismaal. Need binoklid äratavad iga detaili kristallselgusega ellu, olgu see siis linnas huviväärsuste vaatamisel, lõbureisil merel, rändlindude jälgimisel või jalutuskäigul metsarajal.
  • Suurendus: 8x
  • Esiläätse läbimõõt: 30 mm
  • Väljundava: 3,8 mm
  • Veekindel: Jah, 5m – 10 min
  • Vaateväli: 8,3°
  • Näiv vaateväli: 60,3°
  • Vaateväli 1000m juures: 145 m
  • Lähim teravustamiskuagus: 2 m