Nikon Z5 + Nikkor Z 24-70mm f/4 S Kit

Hind: 2129 €

Kui tood meile oma vana vahetatavate objektiividega kaamera vahetuskaubaks, saad selle toote 150€ soodsamalt! Vahetuskaubaks toodav kaamera peab olema töökorras, koos aku ja laadijaga. Pakkumine kehtib kuni 09.05.2024.

Kauba peale Fotoluksist:

 •  

  Täiskaadriline Nikon Z5 on suurepärane võimalus viia oma fotod ja videod uuele tasemele. See peeglita kaamera on ehitatud maailma kõige laiema objektiivikinnituse, Nikoni Z-kinnituse ümber. Kaamera andurini jõuab rohkem valgust, mis annab teile vabaduse luua rohkemate detailide, sügavuse ja värvidega.
  Visioonid täiskaadris
  Vaadake, kuidas teie fotod ja videod saavutavad uue detailsuse taseme, olenemata sellest, mida pildistate. Tänu täiskaadrilisele pildiandurile, võimsale EXPEED 6 protsessorile ja üliteravale elektroonilisele pildiotsijale on Nikon Z5 abil lihtne täiskaadris luua. Fotosid saate kärpida isegi detaile kaotamata – see sobib suurepäraselt väljatrükkide ja veebisaitide jaoks.
   
  Lihtsalt kütkestav
  Rikkalike värviüleminekutega portreed. Eriti väikese teravussügavusega video. Täiskaadriline 24,3 MP CMOS-andur kasutab suurepäraste tulemuste saavutamiseks ära eriti laia Z-kinnituse valguse kogumise suutlikkuse.
  Särav igas valguses
  Tänu kaamera laiale 100-51200 ISO-vahemikule saate nautida vabadust kohaneda hetkega muutuva valgusega. Pole vaja muretseda müra pärast: saate puhtad pildid ja hämmastava dünaamilise ulatuse nii kõrge kui ka madala ISO-väärtuse korral.
  Kaljukindel stabiliseerimine
  Võimas kaamerasisene 5-teljeline stabiliseerimine võimaldab teil pildistada kuni viis astet pikema säriajaga kui muidu võimalik oleks. Pole vahet, millist NIKKORi Z-seeria objektiivi te kasutate, fotod püsivad teravad ja video on stabiilne.Terav fookus
  273-punktiline hübriidne automaatne teravustamissüsteem on kiire, täpne ja ülisujuv. Objektid püütakse fookusse ja need püsivad fookuses sõltumata sellest, kus nad kaadris asuvad.
  Täiuslikud portreed
  Imelised kaadrid inimestest või koertest ja kassidest. Pildistamisel saate lukustada fookuse pildistatava silmale ja hoida seda seal isegi siis, kui ta liigub.
  Kaks mälukaardi pilu
  Kaks pesa toetavad kiireid UHS-II SD-kaarte. Saate hõlpsalt seadistada ühte kaardi pildistamiseks ja teise varundamiseks. Või salvestada videod ühele ja fotod teisele.
  Tugev, kuid kerge
  Tugev, kuid kerge magneesiumisulamist korpus on tolmu ja niiskuse tõrjumiseks tihendatud. Eriti kõigi liikuvate osade ja nuppude ümbert.
  Pildistage kauem
  Nikon Z5 kaamerat saate laadida (kui kaamera on välja lülitatud) või elektritoitega varustada USB kaudu. See on mugav, kui soovite pikemat aega siseruumides pildistada või intervallvideot salvestada.
  Kallutage, puudutage, viibake
  Leidke vaatenurgad kõrge eraldusvõimega kallutataval puuteekraanil ja teravustage puudutusega. Viibake hõlpsalt fotode ja videote läbivaatamiseks ning topeltpuudutage, et näha pildiala 100%-list vaadet.
  Sujuvad 4K-videod
  Muutke tavalised hetked kinolikuks. Nikon Z5 jäädvustab teravat 4K Ultra HD videomaterjali ja NIKKORi Z-seeria täiskaadrilised objektiivid võimaldavad kaunist teravussügavust. Saate luua kaameras muljetavaldavaid intervallvideoid ning teha filmimise ajal fotosid.
  • Ühilduvad objektiivid: Nikkor Z
  • Täiskaader
  • Pildi suurus: 6016 x 4016 px
  • Failivorming: NEF (RAW), JPEG, MOV, MP4
  • Mälukaart: 2x SD/SDHC/SDXC (UHS-II)
  • Säriaeg: 1/8000 kuni 30s
  • ISO: 100 – 51200 (50 – 102400)
  • Fookuspunktid: 273
  • Stabilisaator: Jah, 5-teljeline
  • Video: 4K UHD (3840 x 2160) 30p/25p/24p; FullHD (1920 x 1080) 60p/50p/30p/25p/24p
  • LCD: 8 cm diagonaal, TFT, kallutatav, 1 040 000 punkti
  • Wi-Fi, Bluetooth: Jah