Rode mikrofon NT-USB+

Hind: 209.00 €


NT-USB+ on professionaalne USB-mikrofon, mis teeb stuudiokvaliteediga heli salvestamise ülilihtsaks. Legendaarse NT-USB pärandile tuginedes toob see endaga uue põlvkonna funktsioonid, sobides suurepäraselt paljudeks rakendusteks alates muusika salvestamisest kuni taskuhäälingute ja striimimiseni. NT-USB+ pakub tipptasemel helikvaliteeti koos uskumatu kasutusmugavuse ja esmaklassiliste funktsioonidega.

  • Professionaalne USB-mikrofon
  • Stuudioklassi kondensaatorkapsel, millel on kitsas kardioid polaarmuster
  • Ülimadala mürataseme ja suure võimendusega Revolution Preamp™
  • Võimas APHEX® helitöötlus, millele pääseb juurde RØDE Connect, RØDE Central ja RØDE Reporter’i kaudu
  • Suure võimsusega kõrvaklapiväljund latentsusvabaks helijälgimiseks koos mitmekülgsete juhtnuppudega
  • USB-C ühendus kõrge eraldusvõimega analoog-digitaalmuundusega
  • Komplekti kuulub pop-filter ja lauastatiiv
  • USB-väljund, mis töötab sujuvalt arvutite, nutitelefonide ja tahvelarvutitega (iOS ja Android)

Stuudioheli kodus
NT-USB+ rakendab professionaalse kondensaatormikrofoni helikvaliteeti ja kombineerib selle USB-ühenduse mugavusega – ideaalne lahendus kodus stuudioheli salvestamiseks. Mikrofoni stuudioklassi kondensaatorkapslil on kitsas kardioid salvestusmuster tagades alati rikkalikud ja fokusseeritud salvestused. Ülimadal müra, suure võimendusega Revolution Preamp™ ja kõrge eraldusvõimega analoog-digitaalne konversioon tagavad uskumatult selge heli.

Mitmekülgne ja kaasaskantav
Nagu kõik suurepärased stuudiomikrofonid, saab ka NT-USB+ kõigega hakkama, alates vokaali salvestamisest kuni dublaažini, kitarridest kuni taskuhäälingusaadeteni. Olenemata sellest, kas oled muusik, striimija, taskuhäälingusaatejuht või kodus töötav professionaal, NT-USB+ pakub kõrglahutusega heli igal alal. Lihtne Plug and Play ühendus võimaldab mikrofoni hõlpsalt ühendada ka nutitelefonide ja tahvelarvutitega, pakkudes kvaliteetset salvestuslahendust, mille saad kõikjale kaasa võtta.

Professionaalse heli salvestamine pole eales olnud lihtsam
Professionaalse kvaliteediga heli salvestamine NT-USB+’ga on uskumatult lihtne – ühenda see lihtsalt arvuti, nutitelefoni või tahvelarvutiga ja oledki valmis. Kas soovid viia oma salvestused järgmisele tasemele? NT-USB+ mikrofonil on võimas sisemine DSP (Digital Signal Processing), mis lisab Su häälele täiustatud helitöötlust ja efekte. Sellele saad juurdepääsu tasuta RØDE Connect taskuhäälingusaadete ja voogesituse tarkvaras, RØDE Central arvuti- ja telefonirakenduses, RØDE Reporter’i või UNIFY’ga (vajalik tellimus).

Kõik-ühes stuudio
NT-USB+ mikrofoniga on kaasas kõik, mida vajad salvestamise alustamiseks koheselt, sealhulgas lauastatiiv mikrofoni hõlpsaks positsioneerimiseks ja kvaliteetne pop-filter, mis hoiab salvestised puhtad. Mikrofon on varustatud ka null-latentsusajaga kõrvaklapiväljundiga koos spetsiaalsete helitugevuse ja miksimisnuppudega, et saaksid heli jälgida valjult ja selgelt, ilma kaja või viivituseta.

RØDE Central

RØDE Central on lihtsalt kasutatav arvuti- ja telefonirakendus NT-USB+ jaoks, mis avab Su jaoks selle pardal olevad töötlused, sealhulgas kompressor, müravärav, kõrgpääsfilter ja legendaarne APHEX® Aural Exciter™ ja Big Bottom™. Neid sätteid saab salvestada NT-USB+ mikrofonile ja need jäävad külge ka pärast mikrofoni lahtiühendamist. RØDE Central’it saab kasutada ka mikrofoni püsivara värskendamiseks.

Nõuded operatsioonisüsteemile – MacOS 10.14 või uuem; Windows 10 versioon 1803 või uuem; iOS 14 või uuem; Android 9.0 või uuem.