Rode Wireless Go, valge

Hind: 219.00 €

 

Kompaktne juhtmevaba mikrofonisüsteem
Rode Wireless GO on maailma väikseim ja mitmekülgseim juhtmevaba mikrofonisüsteem. Selle saatjat saab kasutada nii clip-on mikrofonina kui ka kinnitada see vööle ning kasutada maailma väikseima saatjana, millega saab ühendada eraldi lavalier mikrofoni. Süsteem salvestab eetrikvaliteedis heli tänu 2,4 GHz digitaalsele ülekandele.

Suur tulemus väiksest korpusest
Wireless GO süsteem on väikse juhtmevaba mikrofoni kehastus. Nii mikrofon-saatja (TX) kui ka vastuvõtja (RX) kaalub vaid 31 grammi. See on ideaalne sisuloomiseks, filmidesse, telesalvestustel, vlogimiseks, striimimiseks ja kõiksugusteks olukordadeks.

Professionaalne, aga ka lihtne
Wireless GO ühendub 3 sekundiga ning kasutab Rode Series III 2,4 GHz digitaalset ülekannet, mis on optimeeritud kasutamiseks väiksematel kaugustel ning RF ja WiFi signaalidest küllastunud paikades. Süsteemi saab siiski kasutada suhteliselt suurel alal kuni 70 meetri raadiuses. Saatja salvestab heli iseseisvalt tänu integreeritud kondensaator mikrofonile, kui ka 3,5 mm TRS pessa ühendatud lavalier mikrofoni kaudu.

Tõsiselt juhtmevaba
Wireless Go vastuvõtja on varustatud mitmeotstarbelise klamberkinnitusega, mille kaudu saab vastuvõtja kinnitada riietele ja kaamerarihmale või libistada see hoopis kaamera välgukingale. Ühenda vastuvõtja kaameraga 3,5 mm TRS kaabli kaudu ning säti heli 3-astmelise võimenduskontrolliga. Wireless GO vastuvõtja on ülikompaktne ja kerge, nii et Sa ei tunnegi seda oma kaameral.

Ready-set-GO
Wireless GO süsteemiga ei ole tarvidust pead vaevate keerukate tehniliste seadistustega. Sõltumata sellest, mille jaoks mikrofoni vajad, on Wireless GO TX maailma lihtsaim mikrofon. Lülita sisse, ühenda vastuvõtjaga, kinnita pluusile ja mine!

  • Juhtmevaba mikrofonisüsteem
  • Komplektis saatja-mikrofon ja vastuvõtja
  • Töötab 70 meetri raadiuses
  • Tööaeg: kuni 7 tundi
  • Märkimisväärselt kompaktne disain