Saramonic Blink 500 B2 (TX+TX+RX)

Hind: 269.00 €


Vahet pole, kas filmite kaamera, nutitelefoni või tahvelarvutiga, juhtmevabad mikrofonid on kvaliteetse heli salvestamiseks üliolulised ning Blink 500 on üks väikseimatest ning kergeimatest saadaolevate juhtmevabade komplektide seas. Vaatamata kompaktsusele on edastatav heli kvaliteetne ning tänu kasutamise lihtsusele sobiv professionaalseks helisalvestuseks ajakirjanikele, vloggeritele ning teistele sisutootjatele, kelle töös on lisaks kvaliteedile olulised ka töö alustamise kiirus ning lihtsus.

Kompaktne toode, kuid võimas heli

Blink 500 B2 on uskumatult kompaktne ja kerge, kuid suudab edastada kõrgeima kvaliteediga kristallpuhast heli.

Saatjatesse on mikrofonid sisse ehitatud – piisab vaid nende särgile või tasku servale kinnitamisest ning salvestus võib alata. Mürarikkas keskkonnas saate neile külge ühendada komplektis kaasas oleva SR-M1 lipsumikrofoni ning siis toimivad nad juhtmevabade saatjatena.

Täiuslik tehnoloogia võimaldab keskenduda loo jutustamisele

Juhtmevaba komplekti töösageduseks on 2.4 GHz ning seade vahetab automaatselt edastuskanaleid parima heliülekande saavutamiseks. Saatjate ning vastuvõtja vahelise ühenduse loomine on ülilihtne ning kogu juhtmevaba ühenduse haldus tehakse mikrofonisüsteemi poolt ära taustal ilma teiepoolse sekkumise vajaduseta. Saate keskenduda video salvestamisele, et tulemuseks oleks just selline nagu soovite.

Perfektne helinivoo

Üheks keerukuseks videosalvestusel võib olla helitugevuse õigel tasemel hoidmine, sest inimesed räägivad väga erinevalt – mõned valjult ning teised üsna vaikselt. Blink 500 saatjatel on selle kompenseerimiseks helivõimenduse tõstmise ning langetamise nupud ning LED displeilt näete parasjagu kasutatavat seadistust.

Sisseehitatud liitiumaku võimaldab ühe laadimisega kuni viis tundi tööaega. Seadmete USB-C pesade kaudu saab neid võttepaigal uuesti laadida või anda lisatoidet, kui salvestus kestab planeeritust kauem. Saatjad võimsusega 10 mW tagavad tööulatuseks kuni 30 meetrit keerulistes edastusoludes ning kuni 50 meetrit avatud territooriumil.

Sama heliedastuskomplekt kaameratele ja nutiseadmetele

Mõlemad, TRS ja TRRS väljundkaablid, kuuluvad 500 B1 ja B2 komplektidesse ning seetõttu saab sama juhtmevaba mikrofonikomplekti kasutada peegelkaamerate, peeglivabade kaamerate ning nutiseadmetega, millel on 3,5 mm kõrvaklapi pesa. Vastuvõtja väljundist saate piisava tugevusega signaali ning seetõttu soovitame seadistada kaamera tundlikkuse madalaimale tasemele, et vähendada kaamerasisese võimendi mõju heli kvaliteedile.

Ideaalne juhtmevaba süsteem

Kerged ja kompaktsed juhtmevabad mikrofonisüsteemid on liikuva töö juures hädavajalikud ning Blink 500 on üks väikseimatest ning kergeimatest saadaolevatest lahendustest. Kuna edastatav heli on hoolimata seadmete väiksusest professionaalsel tasemel, on Blink 500 komplektid ideaalsed filmitegijatele, ajakirjanikele, vlogger´itele ning YouTuber´itele.Seadmed on nii väikesed, et mahuvad alati teie varustuse hulka või isegi taskusse ning on seetõttu alati kaasas ning valmis tööks.

500 B2

Kaks saatjat ning üks vastuvõtja 3,5 mm väljundiga, kaks lipsumikrofoni, laadimiskaablid, TRS ja TRRS kaablid seadmetega ühendamiseks.

  •     Mikrofoni tüüp: Juhtmevaba, Revääri
  •     Sagedusala: 20Hz – 16kHz
  •     Väljundipesad: 3,5mm
  •     Sisseehitatud taaslaetav liitiumaku
  •     Tööulatus: 30m