Sirui VH-15 Fluid videopea

Hind: 249.90 €
299.00 €


Selleks, et luua professionaalse väljanägemisega videoid, on vaja videopead, mis võimaldab sujuvat liikumist ja üleminekuid. Sujuvaks panoraamimiseks ja kallutatamiseks mõeldud SIRUI VH-15 Professional Fluid videopeal on vedeliksüsteem. Panoraamimisel esinev vastukaalutakistus loob sujuva horisontaalliikumise ja kallutusmehhanismi hõõrdumist on võimalik kohandada ilma vahesammuta. Kuna videovarustus on sageli erinevate mõõtmetega, siis võimaldab vahesammuta hõõrdumise kohandamine valida tehnika raskusele vastava hõõrdeteguri.

Kui kallutusmehhanismi hõõrdereguleerimisnupp on seatud võimalikult väikse hõõrdeteguri peale, on videopead võimalik kallutada kiirelt edasi-tagasi (+70º/-90º). Kui kaamera on videopea peale õigesti asetatud, siis hoiab  vedrutoestusel vastukaalutakistusmehhanism kaamerat (kuni 4kg) tasakaalus – videopea jääb liikumatult valitud asendisse. See pakub lisatoestust ja täiustatud kallutusvõimalust. Kui takistust suurendada (pööra regulaatorit päripäeva), on videopea liikumine võimalik muuta sujuvamaks ja kallutamist paremini kontrollida.
Kui kombineerida panoraamimis- ja kallutusliikumine dünaamilise pidurdusega, siis on võimalik saavutada väga voolav ja professionaalse välimusega video. Panoraamimis- ja kallutusmehhanism on võimalik lukustada ka liikumatusse asendisse.Horisontaalliikumise täpseks joondamiseks on videopeal kaks vesiloodi – üks videopea põhimikul, statiivi joondamiseks ja teine videopea peal, kaamera loodi seadmiseks. (Ainult Siruil!)

Komplektis: Videopea, VP-125X kiirkinnitusplaat, teleskoop käepide, kaitsekott, seadistamiseks vajalikud võtmed, kasutusjuhend, garantiitalong.

 

  • Kandevõime: 10kg
  • Kaks vesiloodi