Sony CFexpress TOUGH 240GB R1850/W1600 Type B

Hind: 249 €

Ülikiire salvestamiskiirus
Kuni 1600 MB/s kirjutamiskiirusega on see üks kiiremaid mälukaarte, mis saadaval. Ideaalne mälukaart sujuvaks kompressimata RAW-pildistamiseks kiiretes oludes nagu sport või elusloodus. Sony CFexpress Type B mälukaardid avavad täiesti uued pildiloomise võimalused!

Tehtud vastupidavaks
Võta oma CFexpress Type B mälukaart kaasa spordisündmustele või väliekspeditsioonidele. See on disainitud pikemaajaliseks professionaalseks kasutuseks ka kõige keerulisemates ilmastikutingimustes, pakkudes seejuures suurepärast vastupidavust paindumisele ja täiendavat jäikust.

“High Grade” videograafia
Sony CFexpress Type B mälukaardid võimaldavad stabiilset ja kiiret videosalvestust 4K resolutsiooniga, mistõttu on need loogiline valik profikaamerate kasutajatele. Täiendava kindlustunde ja stabiilse videosalvestuse tagamiseks võimaldavad need salvestamise ajal sujuvat andmeedastust.

Üliefektiivne töövoog
Paki kokku või laadi kõrgresolutsiooniga pildid ning suuremahulised videofailid oma arvutisse kiiremini kui kunagi varem koos optimeeritud MRW-G1 mälukaardilugejaga. Nii jääb sul rohkem aega sisuga tegelemiseks.

Skaneeri ja monitoori oma mälukaarti
Aja jooksul võib välkmälu kuluda ja ei salvesta enam korrapäraselt andmeid.  Media Scan Utility skaneerib automaatselt sinu CFexpress Type B mälukaardi ja hoiab sind selle seisukorraga kursis, et saaksid reageerida enne kui hilja. Sony CFexpress Type B mälukaardi skaneerimiseks on vajalik MRW-G1 kaardilugeja!

Taasta kadunud failid
Isegi kui asjad lähevad valesti, suudad Sony mälukaardile mõeldud allalaetava päästetarkvaraga katastroofi ära hoida ning taastada kogemata kustutatud failid või rikutud pildi- ja videofailid kõigis levinud vormingutes.

  • Maht: 240 GB
  • Töötemperatuur: -25 ℃ kuni +70 ℃
  • Lugemiskiirus: 1850 MB/s
  • Kirjutamiskiirus: 1600 MB/s
  • Tootekood: CEBG240T.CE7