Sony E 70-350mm f/4.5-6.3 G OSS

Hind: 899 €

Kauba peale Fotoluksist:

  • 1-aastane lisagarantii (väärtus 59€) (eraisikule 3 aastat, juriidilisele isikule 2 aastat)

Suure 70–350mm ulatusega suumobjektiiv

See objektiiv sobib nii spordi, portree, looduse kui palju muu pildistamiseks. Kasutades seda APS-C mõõdus sensori ees, on objektiivi efektiivne fookuskaugus teleasendis lausa 105 – 525 mm.

Kõrge lahutusvõimega igal fookuskaugusel
Üks asfääriline element ning kolm ED (Extra-low Dispersion; eriti madala dispersiooniga) klaaselementi tagab iga aberratsiooni vähendamise ning suurepärase teravuse kogu kaadri ulatuses. Sama optiline disain parandab oluliselt ka bokeh’t, tehes objektiivi suurepäraseks kaaslaseks paljudele.

XD Lineaarne tervaustamismootor
Nüüdsest on võimekas Sony XD (extreme dynamic) tervavustamismootor saadaval ka poolkaader kaameratele mõeldud objektiivides. See pakub kõrgeima klassi teravustamise kiirust ja täpsust. Koostöös reaalajas toimiva autofookusega uutel poolkaader hübriidkaameratel on see objektiiv ideaalne valik loodus- ja spordifotograafidele.

Teravad pildid ka käest pildistades
Sony E 70-350mm f/4.5-6.3 G OSS objektiivil on integreeritud Sony Optical SteadyShot (OSS) pildistabilisaator, mis kompenseerib käest pildistades kaamera värinaid ja mikroliikumisi. See omakorda lihtsustab pika teleobjektiivi kasutamist ning tagab teravad kaadrid ka pikemas asendis.

Vastupidav iga ilmaga
Objektiiv on ilmastikukindla disainiga – tihendid hoiavad nii tolmu kui niiskuse objektiivi sisemusest eemal. Tänu sellele võid objektiivi südamerahuga kasutada ka kerges vihmas või suures tolmus.

Võta kontroll enda kätte
Sel objektiivil on mitmeid juhtnuppe/lülitgeid, et lihtsustada objektiivi kasutamist. AF/MF lüliti võimaldab käsitsi teravustamisele / autofookusele lülitada imekiirelt, samas Focus Hold nupp jätab teravustamiskauguse fikseerituks ka jälgiva teravustamise ajal.

  • Sobivus poolkaader
  • Fookusvahemik: 70-350mm (105-525mm 35mm ekvivalent)
  • Lähim teravustamiskuagus: 110-150cm
  • Maksimaalne ava: f/4.5-6.3
  • Filtrikeere: 67mm
  • Tootja kood: SEL70350G.SYX