Sony FE 24-50mm f/2.8 G

Hind: 1309 €

Kauba peale Fotoluksist:

 • 1-aastane lisagarantii (väärtus 59€) (eraisikule 3 aastat, juriidilisele isikule 2 aastat)

Ideaalne standardsuum igapäevaste kunstiteoste jaoks
See kompaktne täiskaader f/2.8 standardsuumobjektiiv sobib suurepäraselt a-seeria keredega, kuna täiustatud objektiivitehnoloogia tagab korpuse täieliku jõudluse. 24-50 mm on ideaalne vahemik igapäevaseks kasutamiseks. Silmapaistev G-seeria eraldusvõime ja bokeh on saadaval kõikidel fookuskaugustel ning täpne autofookus tähendab kiiret ja teravat teravustamist. Suurepärane piltide ja filmide jäädvustamiseks kõikjal.

Terav ja detailne kõigil fookuskaugustel
Neli asfäärilist elementi ja kaks ED (eriti madala dispersiooniga) elementi tagavad kõrge eraldusvõime kogu 24–50 mm suumivahemikus. Heledus, varjundid ja värvide eraldumine on selge renderdamise tagamiseks summutatud, samas kui f/2.8 ja 11 labaga ümmargune ava loovad vapustava G-seeria bokeh-efekti. Maksimaalne suurendus on 0,3× (AF)/0,33× (MF) ja minimaalne fookuskaugus on 0,19 m (AF)/0,18 m (MF) laias otsas vapustavate lähivõtete tegemiseks.

Autofookus, mis toob esile suure jõudlusega kerede parima
Kaks spetsiaalselt optimeeritud lineaarmootorit ja täppisjuhtimissüsteem võimaldavad tähelepanuväärse kiiruse ja täpsusega keskenduda mis tahes objektile. Jälgimisjõudlus on samuti suurepärane ja suudab sammu pidada isegi Sony täiustatud mudeli a9 III korpusega kiirusel kuni 120 kaadrit sekundis. Täpne ja vaikne fookus saavutatakse ja säilitatakse sujuvalt isegi suure kaadrisagedusega 4K 120p või FHD 240p videote jäädvustamisel.

Kompaktne suum, mis on valmis kõikjale minema
Selle uuendusliku objektiivi läbimõõt on 74,8 mm ja pikkus 92,3 mm. Tehniliste plastide kasutamine mõnede komponentide puhul suurendab vastupidavust, vähendades samal ajal kaalu vaid 440 grammini, mis tagab suurepärase liikuvuse ja minimaalse pinge pikkade võtteseansside ajal.

Sobib suurepäraselt filmimiseks
Täpne, vaikne automaatteravustamine ja F/2.8 ava kompaktses ja kerges suumis võivad olla videote jaoks eeliseks. Minimaalne raskuskeskme nihe teeb sellest objektiivist hea valiku gimbali või drooniga kasutamiseks. Ja koos keresisese Active Mode stabiliseerimisega suudab see ringi kõndides edastada stabiilset käeshoitavat filmi lainurga juures.

Põhjalik juhtimine kompaktses objektiivis
Fookus-, suumi- ja avarõngad pakuvad igakülgset juhtimist. Avarõngal on lülitatavad klõpsamispeatused. Samuti on saadaval kohandatav fookuse hoidmise nupp ja AF/MF lüliti. Linear Response MF tagab kohese ja intuitiivse käsitsi teravustamise juhtimise. Tolmu- ja niiskuskindel disain maksimeerib töökindlust keerulistes välistingimustes ning esielement on fluorkattega.

 • Sobivus: Sony a täis- ja poolkaader hübriidkaamerad
 • Bajonett: Sony E
 • Ehitus: 16 elementi 13 grupis
 • Diafragma lamellide arv: 11
 • Minimaalne ava: f/22
 • Lähim teravustamine: 19 cm
 • Filtrikeere: 67 mm
 • Tolmu- ja niiskuskindel
 • Mõõdud: 74,8 x 92,3 mm
 • Kaal: 440 g
 • Tootja kood: SEL2450G.SYX