Tamron 150-500mm f/5-6.7 Di III VC VXD Nikon Z

Hind: 1399 €


Kompaktne 500 mm objektiiv
Tamron 150–500mm f/5-6.7 on kõigest 212,3 mm pikkune, mis on hämmastavalt väike ultratelefoto-suumobjektiivi kohta. Isegi 500 mm juures on objektiiv ikkagi märkimisväärselt kompaktne, olles vaid 287,3 mm pikkune.

Märkimisväärne pildikvaliteet
Optiline konstruktsioon sisaldab 25 elementi 16 rühmas. Spetsiaalsete läätseelementide, sealhulgas ühe XLD (eriti madala dispersiooniga), viie LD (madala dispersiooniga) ja kahe hübriidasfäärilise läätseelemendi rikkalik ja tõhus kasutamine vähendab põhjalikult aberratsioone, et kasutajad saaksid nautida erakordselt suurt lahutusvõimet kogu pildi ulatuses servast servani.

VXD teravustamismootor
150–500mm objektiiv on varustatud VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootoriga, mis pakub ülimalt täpset ja kiiret teravustamist. Lisaks on teravustamise müra ja vibratsioon minimaalne, nii et see on ideaalne valik pildistamiseks ja videote tegemiseks vaiksetes keskkondades.

TAMRONi VC pildistabilisaator
Tänu Tamroni patenteeritud VC-stabilisaatorile on minimeeritud kaamera värisemise mõju, mis tõenäoliselt esineb tele fookuskauses. See tagab suurepärase pildikvaliteedi ka käsitsi hämaras siseruumis või öösel pildistades.

Telefoto-makro funktsioon
150–500mm f/5-6.7 pakub ultrateleobjektiivi kohta suurepäraseid lähivõttevõimalusi. Lähim teravustamiskaugus on 150 mm juures kõigest 60 cm ja 500 mm juures 180 cm. Maksimaalne suurendussuhe 150 mm juures on 1:3,1. Kasutajad saavad jäädvustada objektidest võimsaid telefoto-makropilte, säilitades samal ajal mõistliku pildistamiskauguse.

Objektiivi disain
150-500 mm on varustatud Flex Zoom Lock mehhanismiga, mis lukustab või avab kiiresti suumi mis tahes asendis lihtsalt suumirõngast libistades. See võimaldab pildistada mis tahes suumi seadistusega, ilma et objektiiv kogemata fookuskaugust muudaks. Objektiiv on niiskuskindel ning eesmisele läätseelemendile on lisatud fluor-kate, mis tõrjub sellelt vett ja õli. Filtri keermeks on 82 mm ning komplektis on kaasas ka spetsiaalne Arca Swissiga ühilduv statiivikinnitus, mis lisab pildistamisel stabiilsust ja turvalisust.

  • Bajonett: Nikon Z
  • Sobivus: Nikon täis- ja poolkaader hübriidkaamerad
  • Ehitus: 25 elementi 16 grupis
  • Diafragma lamellide arv: 7
  • Stabilisaator: Jah
  • Lähim teravustamiskaugus: 60 cm, 180 cm
  • Filtrikeere: 82 mm
  • Niiskuskindel