Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di III-A VC VXD Fujifilmile

Hind: 749 €

 

Kauba peale Fotoluksist:

  • 1-aastane lisagarantii (väärtus 59€) (eraisikule 3-aastat, juriidilisele isikule 2-aastat).

Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di III-A VC VXD, mitmekülgne suumobjektiiv poolkaader hübriidkaameratele
Selle objektiivi kõige põnevam omadus on selle 16,6-kordne suum. See on esimene APS-C hübriidkaamera objektiiv maailmas, mis selle äärmuse saavutab. Selle vahemik 18–300 mm tagab täiskaadrilise ekvivalendi 27–450 mm. Objektiivi väga kompaktne disain kaalub umbes 620 g). Lisaks, nagu enamik teisi TAMRONi hübriidkaamerate objektiive, on selle filtri suurus 67 mm. Objektiivi on lihtne käsitseda igas olukorras ja see sobib ideaalselt kogu päeva kaasas kandmiseks.

Kiire ning täpne VXD teravustamismootor

Nii nagu uue mudeli nime lõpp viitab, siis on see varustatud VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootoriga, mis pakub ülimalt täpset ja vaikset teravustamist. Loomulikult teeb see täielikult koostööd ka uute hübriidkaamerate kaamerasiseste teravustamise funktsioonidega.

Varustatud TAMRONi patenteeritud VC stabilisaatoriga
See objektiiv sisaldab TAMRONi patenteeritud VC-stabilisaatorit, et minimeerida kaamera värisemise mõju, mis tõenäoliselt esineb tele fookuskauses. See näitab oma suutlikkust pildistada käsitsi hämaras, näiteks siseruumides või öösel. See vähendab tõhusalt pildikvaliteedi halvenemist.

  • Sobivus: Fujifilm X seeria hübriidkaamerad
  • Bajonett: Fuji X
  • Stabilisaator: Jah
  • Ilmastiku- ja tolmukindel
  • Filtrikeere: 67 mm