Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2 Sonyle

Hind: 749 €
949 €


Suurepärane eraldusvõime tagab enneolematu pildikvaliteedi

Eesmärgiga toota silmapaistvat kõrget pildikvaliteeti, mis sobiks uue kiire avaga suumobjektiiviga, kujundas Tamron uue 28–75 mm f/2.8 G2 optilise disaini nullist üles. Objektiivi optilises konstruktsioonis on 17 elementi 15 rühmas. Optiliste kõrvalekallete minimeerimiseks kasutatakse optimaalse paigutusega kahte LD (madala dispersiooniga) ja GM (klaasvormitud asfääriline) läätseelementi. Objektiiv demonstreerib kaadri äärtes suurt teravust kõikidel fookuskaugustel, pakkudes ühtlasi pehmet ja ilusat bokeh efekti, mis on iseloomulik suure avaga objektiividele. Pildikvaliteet näitab märkimisväärset paranemist võrreldes esimese põlvkonna mudeliga. Tamron 28–75 mm f/2.8 G2 säilitab sama väikese kaalu ja kompaktse suuruse, parandades samal ajal märkimisväärselt lahutusvõimet ja üldist jõudlust kogu suumi ulatuses. Uus standardsuum sobib ideaalselt paljude fotožanrite jaoks, alates tänavafotograafiast ja portreest kuni maastike ja üldiste pereüritusteni.

Kiire ja vaikne teravustamine

Tamroni uuel objektiivil on spetsiaalselt Sony kaameratele disainitud VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootor, mis pakub ülimalt täpset ja vaikset teravustamist. Uus süsteem võimaldab tele (75 mm)asendis teravustada kuni 18 cm kaugusel asuvatele objektidele. Erilist rõhku on pandud sellele, et kõik Sonyle omased teravustamis- ja muud režiimid nagu näiteks Hybrid AF, Eye AF, Direct Manual Focus ja kaamerasisene objektiivi moonutuste korrektsioon toimiksid laitmatult. Objektiivil on ka pidev käsitsi teravustamise funktsioon, mis võimaldab jooksvalt objektiivi tööd vajadusel korrigeerida.

TAMRON Lens UtilityTM
Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2on üks esimesi Tamroni objektiive, mis hakkab kasutama uut “TAMRON Lens Utility” tarkvara, mis võimaldab objektiivi ühendada Tamroni kaabli (USB Type-A to Type-C, müügil eraldi) abil arvutiga. Selline mugav funktsionaalsus lubab kasutajatel ise objektiivi valitud seadeid kohandada ja püsivara värskendada. See omakorda pakub igaühele paindlikke võimalusi, mis sobivad just iga konkreetse pildistamise või videovõtte olukorraga.

Uus 2. põlvkonna objektiivide disain parandab ergonoomikat
Täiesti uus Tamron 28-75 mm f/2.8 G2 on täiesti uue disainiga, mis saab tulevikus kasutusele võetud Tamron objektiivide tunnuseks. Püüdes pidevalt täiustada tooteid igal võimalikul viisil, kaalus Tamron klientide tagasisidet ja vaatas objektiivi iga osa ja komponendi läbi peensusteni. Selle tulemusel on TAMRON täiustanud nii objektiivi tööd kui ka välimust.

  • Sobivus: Sony E bajonetiga hübriidkaamerad
  • Ehitus: 17 elementi 15 grupis
  • Teravustamine: autofookus, manuaalne fookus
  • Stabilisaator: puudub
  • Lähim teravustamiskaugus: 18cm
  • Filtrikeere: 67mm
  • Ilmastiku- ja tolmukindel