Zhiyun Mobile Gimbal Smooth 5S AI

Hind: 189 €

Tänapäevaste suuremate nutitelefonide jaoks loodud  Zhiyun Smooth 5S AI suudab stabiliseerida kuni 300 g koormust.

Uus AI-jälgimismoodul kinnitub telefonihoidikule magnetite abil. Märkige lihtsalt jälgitav objekt telefoniekraanil ning stabilisaator asub seda jälgima. Moodul võimaldab lisaks käeliigutustega salvestuse alustamist ja peatamist ning valitud kaadriosaga liikumise jälgimist. AI-moodul aitab taastada jälgimise ka pärast ümberkadreerimist. Telefonihoidiku magnetkinnituste külge kinnituvad ka täitevalgustid. Nende LED-valgustite värvitemperatuur on 5000K, CRI 90+ ning koos stabilisaatori 680 luksise LED-valgustiga ulatub valgustustihedus 2040 luksini.

Zhiyun Smooth 5S AI kasutamine on tänu ülevaatlikule juhtpaneelile ja suurele suumimis-/teravustamisrattale lihtne ja intuitiivne. Harjumuspäraselt on stabilisaatoril mitu tasakaalustusrežiimi ja ZY rakendusega ühendatuna lisaks veel eksklusiivne SMART-režiim. Selle videomallide kollektsioon võimaldab videolõikude kiiret redigeerimist ning ülimugavat vaid, ühe klõpsuga videotootmist.

Kõrgepärane käsitöö

ZHIYUN kasutab elegantset uut visuaalset disaini, mille telgvarred on valmistatud tekstuuriga poolläbipaistvast materjalist, mis tagab täiustatud sensoorse kogemuse.
Gimbali juhtpaneelil on kahekihiline kattekujundus, mille läbipaistev kest lisab lisakihi keerukust.
Mitmekihiline pritsimistehnika loob sileda, läikiva viimistluse, samas kui käepide on parema haarde ja mugavuse tagamiseks ümbritsetud gradientse tekstuuri ja silikooniga.

Komplektne juhtpaneel

Smooth 5S AI-l on täispaneeliga juhtpaneel, millel on professionaalsed parameetrite seadistused, mida tavaliselt leidub tippklassi kaameratel.
Juhtpaneel on mõeldud üldise kontrolli tagamiseks, võimaldades teil sõrmejälgedel sujuvalt parameetreid reguleerida, avades piiramatud võimalused nutitelefoni filmimise teekonnal.

Ortogonaalne 3-teljeline struktuur

ZHIYUN on oma klassikalise ortogonaalse 3-teljelise struktuuriga tööstusharu esirinnas, pakkudes piisavalt ruumi ja muljetavaldavat kandevõimet.
Struktuur võimaldab tõelist 360° piiramatut pöörlemist, avades vaevata kaasahaarava “Vortex Mode” visuaalsed efektid.
Professionaalne nutitelefoni filmimine on käeulatuses.

SMOOTH 5S AI kasutab ZHIYUNi täiustatud stabiliseerimisalgoritmi ja suure pöördemomendiga mootoreid, tuues professionaalse sujuvuse igapäevasesse mobiililoomingusse.

Smooth 5S AI on oma tipptasemel algoritmi ja magnetilise AI-jälgijaga taas juhtpositsioonil, võimaldades koheselt objekti jälgimist ja nutikat juhtimist kas koos rakendusega või ilma.

Es on sisseehitatud ja magnetiline täitevalgus

Kallutatav telg on varustatud suure võimsusega täitevalgustusega, mis pakub 650 luksi tippvalgustust.
Kaks täiendavat magnetilist täitevalgustit saab hõlpsasti magnetiliselt paigaldada (müüakse eraldi), mis koos sisseehitatud seadmega tagavad 2040 luksi tipptasemel võrratu valgusefekti.

Smart Shooting Apps, Stacam & ZY Cami

ZY Cami rakendusel on eksklusiivne SMART-režiim ja suur kollektsioon intelligentseid videomalle, mis pakub kasutajasõbralikku redigeerimist ja ühe klõpsuga videotootmist, mis suurendab mugavust.

StaCami rakendus toetab kohandatavat kadreeringut, erinevate objektiivide fookuskauguste, sügavuse iluefektide, nutitelefoni video bitikiiruse ja kodeerimise kohandusi, võimaldades kasutajatel kiiresti toota filmistuudiote vajadustele vastavaid professionaalse kvaliteediga täiustatud versiooniga videoid.

Magnetiline AI jälgimine

ZHIYUN kasutab täiustatud magnetilist AI-jälgijat, mis võimaldab paigutada nii esi- kui ka tagaküljele.
Tänu intuitiivsele žestide juhtimisele saavad kasutajad jälgimisfunktsioone hõlpsasti hallata.
Moodul toetab ZHIYUNi rakenduses või emakeelses kaameras pildistamise alustamist/peatamist ning kohandatud kaadri jälgimist.
Kasutajad saavad kogeda vaevata pikamaa-soolovideote salvestamist, et jäädvustada imelisi hetki.

 • Kiire ja tundlik sihtmärgi jälgimine.
 • Žestide juhtimine jälgimise alustamiseks/peatamiseks.
 • Objekti jälgimise uuesti tuvastamine ja taastamine pärast kaadri ümberpaigutamist.
 • Intensiivne ja täpne jälgimine, mida ei mõjuta tugevad valgushäired.

Aku eluiga:

 • 26h (kardaaniga ooterežiimil)
 • 7h (AI Tracker + sisseehitatud täitevalgus sisse lülitatud)
 • 2h 20min (2 magnetilist täitevalgustit + sisseehitatud täitevalgus sisse lülitatud)

Pakend sisaldab:

 • 1x SMOOTH 5S AI Gimbal
 • 1x statiiv
 • 1x USB Type-C laadimiskaabel
 • 1x kiirjuhend