Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Chasing F1
Chasing F1
Suurenda
Zoom
   769.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 26 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
Digitaalne kalastusabiline

CHASING F1 on uus, eeskätt kalade otsimiseks mõeldud kaugjuhitav allveedroon. Chasing F1 annab teile otsepildina teavet põhja reljeefi, taimestiku, kalaparvede ning vee all leiduvate teiste objektide kohta. See allveedroon on ideaalne abiline ka sadamarajatiste inspekteerimiseks ning veealusteks otsinguteks. Lisaks kalade otsimisele ning veealuse videopildi näitamisele edastab Chasing F1 reaalajas veetemperatuuri ja sügavusnäitajaid. Veealust maailma on võimalik lisaks vaatlemisele ka video või fotodena jäädvustada.

Kalastamise kulgu on võimalik jälgida ja salvestada ka vähese valgustusega olukordades, sest Chasing F1 kaameras on kasutusel valvekaameratest tuntud Sony IMX307 sensor, mille pilti aitab parandada infrapunavalgustus. Infrapunavalguse toel saavutatakse vee all pimedas nähtavus kuni ühe meetri kaugusele.

Kaamera salvestab 1080p 30 fps videot ja jäädvustab 2 MP fotosid. Videod ja fotod salvestatakse microSD-kaardile; kasutada saab kuni 256 GB mahuga mälukaarte.

Nutirakenduse abil saate oma filme ja otseülekandeid jagada enamikele sotsiaalmeedia platvormidele.

Chasing F1 liigub ja pöördub täpselt nii, nagu teda rakenduse kaudu distantsilt juhite. Kaameramoodul lastakse veepinnal ujuvalt nelja suunatava propelleriga tugijaamalt vertikaalselt vajalikule sügavusele ning põhja puudutades on see võimeline automaatselt kõrgemale tõusma. Chasing F1 maksimaalne töösügavus on 28 meetrit. Olulisimatest funktsioonidest ja omadustest toome esile GPS´i, liikumise igas suunas, hõljumise soovitud kohal, mitmete kalastuskohtade salvestamise, automaatse liikumise kalastuskohtade vahel ning alguspunkti naasmise ühe nupuvajutusega.

Lisaks eelpool mainitud funktsioonidele on Chasing F1 külge võimalik kinnitada kalade automaatsöötur ning sööda jaotamist püügikohas on võimalik teostada ühe nupuvajutusega mobiilirakendusest. Samuti on võimalik F1 külge kinnitada rõngas kajaloodi paigaldamiseks (näiteks DEEPER Sonar vms).

Kinnitades drooni külge kajaloodi, saate F1 juhtida täpselt soovitud kohta ning teie otsingud muutuvad veel kiiremateks ning tulemuslikumateks.

Droonil Chasing F1 on 4800 mAh mahtuvusega liitiumaku, mis võimaldab kuni 6 tundi tööaega. Tööaja pikendamiseks on aku vahetatav.

Peamised omadused
  • Töösügavus kuni 28 m.
  • Vahetatav 4800 mAh mahtuvusega aku.
  • Salvestab 1080p 30fps videot.
  • Rakenduse kaudu võimalik teha otseülekannet.
  • Veetemperatuuri ja sügavuse näidud reaalajas.
  • Juhtimine nelja soovitud suunas pööratava tiivikuga.
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Lisaks soovitame
Sandisk 64GB SD Micro Extreme Pro A1 90/170 MB/s45.90€ Osta