Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Rode mikrofon Lavalier II
Rode mikrofon Lavalier II
Suurenda
Zoom
   119.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 0 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
RØDE Lavalier II on esmaklassiline lavalier mikrofon, mis sobib ideaalselt kõige nõudlikumate heli- ja videorakenduste jaoks. Revolutsioonilise madala profiiliga disaini, suurepärase helikvaliteedi ja professionaalsete funktsioonidega pakub see ülimat jõudlust kõige jaoks alates videote ja ülekannete tegemisest kuni taskuhäälingusaadete ja muu sisu loomiseni. Lavalier II sobib suurepäraselt paljude heliseadmetega, sealhulgas RØDE Wireless GO II ja AI-Micro, ning komplekti kuulub ka esmaklassiline tarvikukomplekt.

 •     Esmaklassiline lavalier mikrofon kvaliteetse heli jäädvustamiseks ülekannete ja videote tegemisel ja muu sisu loomisel
 •     Revolutsiooniline madala profiiliga disain ja ülikompaktne kinnitusklamber
 •     Diskreetne ja kergesti varjatav disain
 •     Eetrikvaliteediga helikvaliteet lameda sagedusreaktsiooni ja mitmesuunalise polaarmustriga
 •     3,5 mm TRS lukustuv pistik
 •     Esmaklassiline tarvikukomplekt pop filtri, karvane tuulekaitse, mikrofoniklambri, värviliste ID-rõngaste ja lukuga vutlariga


Revolutsiooniline madala profiiliga disain
RØDE Lavalier II mikrofonil on revolutsiooniline madala profiiliga disain ja ülikompaktne kinnitusklamber. See ainulaadne kuju võimaldab sellel istuda vastu rõivaid, muutes Lavalier II ülimalt diskreetseks ja kergesti varjatavaks, kuid tänu uuele disainile, on igasugune kehapoolse müra helireale sattumine takistatud. Lisaks on mikrofoni lame kaabel samuti väga diskreetne ja kergesti rõivaste sisse peidetav.

Suurepärane heli suurepärase sisu jaoks
Lavalier II pakub rikkalikku ja detailset heli väga lameda sageduskarakteristiku ja mitmesuunalise polaarmustriga, mis kogub kristallselget heli igast suunast. Lavalier II pakub suurepärast jõudlust kõige jaoks alates otseülekannete ja videote tegemise kuni taskuhäälingusaadeteni.

Lavalier II on ideaalne kaaslane paljudele RØDE seadmetele, sealhulgas Wireless GO II ja AI-Micro, ning sellel on 3,5 mm lukustuv pistik kasutamiseks professionaalsete juhtmevabade mikrofonisüsteemidega.

Esmaklassiline lisatarvikute komplekt
Lavalier II mikrofoniga on kaasas esmaklassiline tarvikukomplekt, mis aitab jäädvustada parimat heli mis tahes olukorras ning hoiab mikrofoni turvaliselt ja korrastatuna. •     Kvaliteetne pop filter, mis hoiab ära soovimatu tuulemüra või sulghäälikute heli salvestusel
 •     Mini karvane tuulekaitse välitingimustes tugeva tuulega salvestamiseks
 •     Ülikompaktne ja mitmekülgne kinnitusklamber mikrofoni riietele või esemetele asetamiseks (koos kaablihalduspesadega)
 •     Värvilised identifitseerimissildid oma mikrofonide jälgimiseks mitme mikrofoniga seadistustes
 •     Mugav lukuga vutlar, mis hoiab mikrofoni ja tarvikuid turvaliselt ja korras
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom