Lee filtrikomplekt Digital SLR Starter Kit

Hind: 299.00 €
329.00 €


Digikaamera omanikule sobivas komplektis on olemas kõik esmavajalik esimesteks katsetusteks Lee kiilfiltritega.

Üleminekuga värvilise kiilfiltriga saab toneerida soovitud kaadriosa, samal ajal jättes teine osa mõjutamata, mistõttu peaks see olema pea iga maastikufotograafi fotokotis. Kiilfiltreid on võimalik kombineerida omavahel ning ka koos filtrihoidjaga pöörata objektiivi ees, andes suure paindlikkuse oma loomingulisuse väljendamiseks.

Lee värvilised gradatsioonifiltrid on saadaval nii pehme kui järsu üleminekuga värvitud alalt läbipaistvale alale. Pehme üleminekuga filtrit on soovituslik kasutada lainurkobjektiividega ning järsu üleminekuga filtreid normaal- ja teleobjektiividega.

Lee gradatsioonifiltrid on valmistatud resiinist (orgaanilisest klaasist) . Mõõdud on filtritel 100 × 150 mm ning paksus 2 mm. Tänu 150 mm pikkusele saab ülemineku asukohta muuta lihtsalt filtrit filtrihoidjas nihutades.

NB: Komplektist puudub adapterrõngas filtrihoidja kinnitamiseks objektiivi külge.

Komplekti kuulub:

  • Lee filtrihoidja System Foundation Kit – Lee süsteemi selgrooks on filtrihoidja. System foundation kit komplektis on olemas kõik vajalik, et luua paindlik süsteem filtrite kinnitamiseks. System Foundation Kit’i abil saab kinnitada kaks 100 mm laiust ning 2 mm paksust filtrit kaamera ette ning lisaks on üks pesa ka 100 × 100 geelfiltri jaoks.
  • Lee filtrite puhastusriie – aitab hoida filtrit puhtana ning tolmuvabana
  • Lee filtrivutlar 3-le filtrile – mahutab kolm 100×150 mm Lee filtrit
  • Lee filter neutraalhall ProGlass 0.6 ND – Lee ProGlass seeria neutraalhallid filtrid on valmistatud ülikvaliteetsest optilisest klaasist. Filtri pinnad on vääristatud ning tagavad ühtlase valguse neeldumise kogu nähtava valgusspektri, kuid ka infrapuna ning UV spektris. Selle tulemusena ei teki tonaalsuse muutusi ka keerulisemates valgusoludes.
  • Lee filter neutraalhall 0.6 ND Grad Hard – Lee gradatsioonifiltrid on valmistatud resiinist (orgaanilisest klaasist) . Mõõdud on filtritel 100 × 150 mm ning paksus 2 mm. Tänu 150 mm pikkusele saab ülemineku asukohta muuta lihtsalt filtrit filtrihoidjas nihutades.
  • Saab kombineerida teiste Lee filtritega