Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Canon EF-M 11-22mm f/4-5.6 ...
Canon EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM
Suurenda
Zoom
   379.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 13 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse

• Ülilai 11-22 mm EF-M-suumobjektiiv
• Kompaktse disainiga sissetõmbuv objektiiv
• Sujuv ja vaikne STM-teravustamine videorežiimis
• Dünaamiline pildistabilisaator sujuvateks videoteks
• 3-astmeline optiline pildistabilisaator
• Kõrge kvaliteediga kujutised
• Minimaalne teravustamiskaugus 0,15 m
• Käsitsi teravustamise rõngas

Jäädvustage maastikupilte
See EOS-kompaktsüsteemi (EOS-M) kaameratele mõeldud 11–22 mm ülilainurk-suumobjektiiv haarab kaadrisse rohkem, seega saab iga pildiga rohkem jäädvustada. Sobib nii maastiku, interjööri kui ka arhitektuuri pildistamiseks.

Lihtne EOS-kompaktsüsteemi kaameraga kaasas kanda
Kõikjal mugavaks kaasaskandmiseks on objektiivil kompaktne ja kerge disain ning kui objektiivi ei kasutata, siis tõmbub ta sisse.

Sujuv ja vaikne STM-teravustamine videorežiimis
Movie Servo automaatteravustamisega on lihtne salvestada kvaliteetseid videoid, mis on alati hästi teravustatud. Vaikseks pidevaks teravustamiseks kasutab objektiiv STM samm-mootori tehnoloogiat, nii et teravustamine ei sega video taustamuusikat. Kvaliteetse stseenijada saavutamiseks pakub STM ka sujuvat ümberteravustamist.

Dünaamiline pildistabilisaator sujuvate videote jaoks
Dünaamilise pildistabilisaatori abil saab korrigeerida suuremaid liikumisulatusi ning see tagab sujuva video filmimise kõndimise ajal või käest filmides.

Teravad pildid 3-astmelise pildistabilisaatoriga
Mudel EF-M 11-22 mm f/4-5,6 IS STM jäädvustab teravad pildid ka nõrgas valguses käest pildistades. Objektiiv sisaldab kolmeastmelist optilist pildistabilisaatorit, mis vähendab igas olukorras kaamera rappumise mõju ja võimaldab jäädvustada pilte ka väga nõrgas valguses.

Suurepärane pildikvaliteet
Selge ja kontrastne pildikvaliteet tagatakse isegi nõrgas valguses pildistades kahe asfäärilise läätse ja ühe UD-läätse abil. Objektiivil on Super Spectra vääristus, mis aitab tagada sobiva värvide tasakaalu ja suure kontrastsuse ning lisaks vähendab see varikujutiste ja valguspimestuste teket.

Minimaalne teravustamiskaugus 0,15 m
Teravustamiskaugusega 0,15 m on võimalik teha nii häid lähivõtteid kui ka pildistada maastikku. Teravustamisrežiim AF+MF võimaldab ilma iseteravustamisrežiimist väljumata teravuspunkti korrigeerida.

Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).