Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Zhiyun Crane M2
Zhiyun Crane M2
289.00 €
Suurenda
Zoom
   189.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 6 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
Zhiyun CRANE M2 saab kasutada koos kompakt- ning kergete peeglivabade kaamerate, seikluskaamerate ning mobiiltelefonidega. Laialdane kaamerafunktsioonide juhtimine WiFi ja Bluetooth kaudu, inspireerivad uued videojäädvustamise võimalused, pikk kuni kaheksatunnine kasutusaeg, ülevaatlik OLED ekraan ja seadistuste juhtimine käepidemelt on koondatud CRANE M2 näol kompaktsesse ja soodsa hinnaga komplekti.

Üks stabilisaator kõigile seadmetele
Traditsiooniliselt on igale seadmele vaja olnud erinevat stabilisaatorit ning sellega kaasnesid suuremad kulutused ja keerukam seadmete haldamine. Tänu universaalsusele pakub Zhiyun CRANE M2 säästu ning lihtsustust ka selles osas (mobiiltelefonide ning seikluskaamerate kinnitamiseks stabilisaatorile läheb tarvis eraldi müüdavaid lisatarvikuid).

Kompaktne, lihtne ja käepärane
CRANE M2 nutikas tasakaalustamissüsteem on vastuseks videomaailmas standardiks saanud paindlikkusele. CRANE M2 uus kiirvabastusplaat koos mõõteskaala ja positsioonimarkeriga muudab kaamera eemaldamise või teise seadme vastu vahetamise oluliselt kiiremaks – nii ei lähe olulised kaadrid tasakaalustamisvajaduse tõttu kaduma. Tänu telgede lukustamise võimalusele saab stabilisaatori kiirelt transpordiasendisse seada ning seadme teljed on kandmise ajal kindlalt paigal.

 

CRANE M2 on mõõtudelt kompaktne, kuid siiski piisavalt tugevate tasakaalustusmootoritega, et hoida paigal erinevaid salvestusseadmeid ja suunata liikumist sujuvalt ning vastavuses operaatori soovidega. Käepide püsib kindlalt käes ning loogilise asetusega juhtnuppude ning selge OLED ekraani abil on stabilisaatori ning kaamera seadistuste muutmine kiire ja mugav.

Uued loomingulised ja kindlalt kontrollitud liikumised.
Lisaks kolmele põhilisele töörežiimile Pan Follow (PF), Follow (F) ja Lock (L), võimaldab Zhiyun CRANE M2 veel lisaks nii mõndagi. Full-Range POV Mode võimaldab 360° sünkroonset liikumist kõigi kolme telje suhtes, Vortex Mode abil saab pildivälja panna 360° pöörlema. Go Mode on suurepärane spordi ja kiirete liikumiste jäädvustamiseks ning Selfie mode võimaldab kaamerat kiirelt 180° võrra pöörata, et ennast kaadrisse saada – suurepärane vloggeritele.

Ühendus nutiseadmega lisab veel funktsioone
CRANE M2 WiFi ja Bluetooth ühenduvus võimaldab kontrollida kaamerat juhtmevabalt stabilisaatori käepidemelt ja Zhiyun’i nutirakendusest. ZY PLAY rakenduse abil lisanduvatest tõstame esile timelapse, panoraam- ja vertigovõtete võimalused.

CRANE M2 käepidemel olevate ¼-tolliste keermestatud avade abil saate stabilisaatorile kinnitada teie töövoo jaoks vaja olevaid tarvikuid – mikrofon, valgustus, lisaekraan jne aitavad teil komplekteerida mobiilse salvestusstuudio. Aku tööaeg on kuni kaheksa tundi ja vajadusel on CRANE M2 akudelt võimalik laadida kaamerat, telefoni või mõnda teist seadet, mis vajab järele aitamist. Teisalt on CRANE M enda tööaega võimalik samuti välise akupanga abil pikendada.

Spetsifikatsioon

  • Paanimisulatus kraadides: 360 °
  • Min temperatuur: -10 °C
  • Max koormus (kg): 0,72 kg
  • Min koormus: 130 g
  • Kallutusnurga ulatus: 310 °
  • Pöördeulatus: 324 °
  • Max tööaeg: 8 h
  • Kasutusalad: Video, Mabiilidele, CSC, Kompakt
  • Kaal: 500 g
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom