Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » DJI Ronin-S Essentials Kit
DJI Ronin-S Essentials Kit
Suurenda
Zoom
   499.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 17 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
Ronin-S on kaamera stabilisaator, mis on disainitud mugavaks kasutamiseks ühe käega nii peegel- kui ka hübriidkaameratega.

Kujuta ette. Filmi. Loo.
Ronin-S-iga isegi planeerimata võtted toimuvad sujuvalt ja rõõmustavad suurepärase tulemusega. Meie tahame inspireerida loomeinimesi tegevusteks. Meie tahame olla nende filmimeeskond. SmoothTrack töötab kõigil kolmel tejel. Mugav, ergonoomiline seadme konstruktsioon aitab luua sujuvaid kaadreid vertikaalsest horisontaalse asendini, samal ajal mitte takistades kaamera ekraani. Sportlik režiim võimaldab filmida kiiresti liikuvaid objekte.

Filmimise stabiilsus kogu aeg ja kõikjal
Tänu moodulkonstruktsioonile mahub Ronin-S probleemivabalt seljakotti – seda saab võtta ka reisile. Stabilisaator on varustatud standardse kinnitusega, mis võimaldab paigaldada kaamerat nii selle peale kui ka statiivile.

Sujuvus ilma pingutusteta
Ronin-S kasutamine on lihtne: kiire kokkupanek, automaatne optimaalse pöördemomendi töö seadistus. Võimsad mootorid tagavad efektiivset stabilisatsiooni kiirusel kuni 75 km/h.

Ühilduvad kaamerad
Stabilisaator Ronin-S on ühilduv enamuse kaameratega, mis on hetkel turul saadavad.

Keskenduge olulisel
Keskenduge võtteobjektil lihtsa fookuskontrolliga Focus Wheel abil. Sellega saab seadistada teravust kaameral, ühendades seda sisseehitatud juhtme abil. Võimalik on lisada lisa välismootor objektiivide valikuvõimaluste laiendamiseks ja kontrollitäpsuse saavutamiseks.

Innovaatiline disain
Edukas disain võib muuta Teie suhtlust maailmaga. Ronin-S ei ole erand. Meie parandasime stabilisaatori disaini nii, et kaamera paiguldub kreeni telje kohal. Tänu sellele kaamera displei asub silmade tasemel ja ei ole millegiga takistatud. Lisaks sellele kreeni telje nurgakonstruktsioon vabastab kohta suuremate kaamerate balanseerimiseks.

Tsentraliseeritud juhtimine
SmoothTrack võimaldab sujuvalt minna dünaamilistelt staatiliste võteteni. Vahetage kolme erinevat kasutusprofiili spetsiaalse M nupu abil. Kiire objekti filmimiseks aktiveerige sportlik režiim, vajutades seda nuppu.

Kompaktsus. Universaalsus. Ergonoomilisus.
Ergonoomiline Ronin-S disain võimaldab efektiivselt neutraliseerida värisemist stabilisaatori positsiooni muutmisel. Moodulkonstruktsioon laiendab kasutamisvõimalusi. Seda saab paigaldada kaamera dolly’le jälgivate madalate võtete jaoks ning samuti seda saab kasutada ka stabiliseerimissüsteemina kraana peale paigutades. Moodulkonstruktsioon samuti lihtsustab seadme hoidmist ja säilitamist.

Automaatsed funktsioonid
Kõige eredamad stseenid vajavad kreatiivseid, hoolikalt läbimõeldud kaadreid. Teie loomingulisuse täieliku potentsiaali avamiseks Ronin-S pakub juurdepääsu erinevatele automaatsetele režiimidele, mis võimaldavad saavutada veelgi kreatiivsemat ja professionaalsemat filmimist.

Muud seadmed
Me mõistame, et mitmete projektide jaoks ei piisa ainult ühest stabilisaatorist. Ronin-S eeldab erinevaid aksessuaaride seadistamisvõimalusi ning toetab selliste seadmete ühildumist nagu mikrofonid, LEDid ja isegi välisekraanid. Ühildub DJI juhtimisseadmetega nagu Force Pro, pakub intuitiivse juhtimise võimalust ning süsteemiga Master Wheels filmitegijad saavad tagada väga täpse stabilisaatori liigutuste koordinatsiooni kaugelt. Stabilisaator Ronin-S on varustatud S-Bus pordiga, mille abil on võimalik kasutada teiste tootjate juhtimispulte.
  • Suurepärane 3-teljeline stabilisaator
  • Kandevõime kuni 3.6 kg
  • Kaamera juhtimine/kontroll
  • Pro lisaseadmete ühilduvus
  • Fookuse kontroll
  • Automatiseeritud nutikad funktsioonid
  • Aku kestvus kuni 12h
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom