Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » DJI Ronin-SC Pro Combo
DJI Ronin-SC Pro Combo
Suurenda
Zoom
   459.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 16 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
Kerge disaini ja imelihtsa stabiliseerimisega on Ronin-SC 3-teljeline gimbal hübriidkaameratele, mis võimaldab hõlpsalt luua professionaalset videomaterjali ka kõige algajamatel filmiloojatel.

  • Võimekad mootorid stabiliseerivad kaamera kolmel teljel
  • Praktiline neljasuunaline juhtkang ja muud juhtnupud
  • Stabilisaator ei varja kaamera ekraani
  • Erinevad Timelapse režiimid
  • 360° liikumine kõigil telgedel
  • Kuni 11 tundi tööaega
  • Kiire ja lihtne stabiliseerimine
  • Kandevõime kuni 2 kg
  • Komplektis lisaks: fokuseerimise mootori (Focus Motor), fokuseerimise ratta (Focus Wheel) ja Remote Start Stop (RSS) Splitter.

Kerge ja kompaktne
Avab filmitegijatele ja sisuloojatele võimalused peaaegu igas olukorras. Ronin-SC on loodud selleks, et minna teiega kõikjale. Magneesiumi- ja alumiiniumkonstruktsioon tagavad tugeva jõudluse vaid 1,1 kg juures. Modulaarne ja kiirelt seadistatav konstruktsioon teeb Ronin-SC kompaktseks ja seda on mugav transportida.

Parem ühilduvus
Ronin-SC toetab laias valikus erinevaid kaameraid ja objektiive, järgides samal ajal rangeid standardeid. Ronin-SC on hoolikalt testitud, et kanda kaamerasüsteeme kuni 2 kg, saavutades samal ajal sujuva ja kinematograafilise pildi. Enamiku kaamerabrändide jaoks on saadaval intuitiivne ja kasutajasõbralik katiku ja fookuse juhtimine.

Dünaamiline stabiilsus
Ronin-SC annab täiuslikult stabiilse kaadri isegi akilisemates stseenides. Spordirežiim parandab iga telje tundlikkust, muutes Ronin-SC tõhusaks kiiretes oludes, ootamatute liikumiste ja isegi täielike suunamuutuste korral.

Takistusteta Roll telg
Uuenduslik raamistik tõstab gimbali kandevõimet Roll teljel, hoides kaamera sisseehitatud ekraani takistusteta. Pärast seda, kui DJI selle kontseptsiooni tutvustas, on see kasutusel paljude erinevate käsigimbalite tootmises.

Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom